הדפסה בפורמט רחב

פתרונות הדפסה בפורמט רחב

בין אם אתם צריכים לייצר תוכניות עבודה הנדסיות , או  גראפיות באנרים, פוסטרים, שילוט להדפסת פנים  וחוץ , המדפסות בפורמט רחב (פלוטרים)  שלנו מבית  של HP  תוכננו לענות על הצרכים שלכם באיכות ויעילות יוצאי דופן.

אם אתם מכוני העתקות, בתי דפוס , משרדי הנדסה, פרויקטי בנייה ואדריכלות המדפיסים יום יום בפורמט רחב, אנו במפעיל מציעים פתרונות רבי עוצמה  ומגוונים להדפסות איכותיות עבור מגוון יישומים ובמגוון מדיות .

אחד היתרונות המרכזיים של טכנולוגיית ההדפסה בפורמט רחב שלנו הוא היכולת להפיק הדפסות מפורטות וחדות להפליא, ובאורך בלתי מוגבל  . עקב שימוש בטכנולוגיה  דיו  מתקדמת וייחודית  שמאפשרת איכות  וחדות  הדפסה

הפלוטרים  של HP עומדים  בכל תקני איכות הסביבה  המחמירים

 

מחלקת הפורמט הרחב במפעיל מנגישה פתרונות הדפסה על חומרים קשיחים מבית RICOH  ציוד המאפשר הדפסה על שלל חומרים קשיחים החל מהדפסה על זכוכית קרמיקה ומתכות שונות ועד הדפסה על מגוון מוצרים והכל בטכנולוגיית UV העמידה לתנאי חוץ .

תוך שילוב  תוכנות ייעודיות לניהול צבע וריצפת הייצור .

כמו כן תמצאו ציודים להדפסה בפורמט רחב בטכנולוגיות המשתמשות בדיו לטקס מבית HP וRICOH ,  פלוטרים הנותנים מענה להדפסות איכות העמידות בתנאי חוץ ופנים תוך הקפדה על תקנים עולמים בכל הקשור לתנאי סביבה ותקני מבנים קפדניים .

 

בחברת מפעיל תמצאו צוות מנוסה וותיק שיגיע אליכם להקשיב ולהפיק ניתוח צרכים ייחודי עבור העסק שלכם ,ניתוח צרכים זה יאפשר לכם לקבל את הפתרון והציוד האופטימלי לצרכים שלכם .

 

מגוון הפלוטרים של HP והרבגוניות שלהם, מאפשרים להתמודד עם מגוון רחב של סוגי מדיה וגדלים, מויניל וקנבס ועד נייר וסרטים.  זה אומר שאתם יכולים לייצר מגוון רחב של הדפסות, משילוט חיצוני עמיד לפגעי מזג אוויר ועד לתצוגות פנימיות מדהימות, בקלות. כל זאת בנוסף למהירויות הדפסה ותכונות נוחות המסייעות לייעל את תהליך ההדפסה.

 

לדוגמה, רבות ממדפסות הפורמט הרחב (פלוטרים) של HP מצוידות במסך מגע אינטואיטיבי ובתוכנה קלה לשימוש המאפשרת ניהול  ובקרת עבודות ההדפסה זה אומר שאתם יכולים להפיק את ההדפסים שלכם במהירות וביעילות, מבלי לוותר על האיכות.

 

עם איכות יוצאת דופן ויעילות, מדפסות פורמט רחב (פלוטרים) אלה הן השקעה חכמה עבור כל ארגון שרוצה להשפיע רבות עם החומרים החזותיים שלו.

 

מחלקת הפורמט הרחב במפעיל מנגישה פתרונות הדפסה על חומרים קשיחים מבית RICOH  ציוד המאפשר הדפסה על שלל חומרים החל מהדפסה על זכוכית קרמיקה ומתכות שונות ועד הדפסה על מגוון מוצרים והכל בטכנולוגיית UV העמידה לתנאי חוץ .

והכל תוך כדי התמה של תוכנות ייעודיות לניהול צבע וריצפת הייצור

היתרונות שלנו

ניסיון עשיר במאות התקנות דפוס מקצועי תעשייתי בכל רחבי הארץ

פתרון לציוד דפוס תעשייתי וכלים מתקדמים לניהול ריצפת הייצור

נבחרת מומחים המצויים בחזית טכנולוגיית ההדפסה התעשייתית

ייצוג יצרנים מובילים בתחום התעשייתי

תעשיות

בתי דפוס

מכוני העתקות

חדרי הפקות בארגונים

חינוך ואקדמיה

גלילאו גליליי אמר ש"אי אפשר ללמד אדם דבר, ניתן רק לעזור לו לגלות זאת בעצמו" ודבריו כאילו חזו את מהפכת ההדפסה בתלת ממד במערכת החינוך המודרנית. טכנולוגיה שהפכה בשנים האחרונות לכלי הוראה רב עוצמה, המעורר השראה בתלמידים, מעצים אותם וחושף אותם לכלים ההופכים את התעשייה הישראלית למתקדמת ותחרותית. קבוצת מפעיל, המובילה את תחום המדפסות בתלת ממד בישראל, מלווה בתי ספר ומוסדות אקדמיים בהטמעת מדפסות תלת ממד, כחלק מתוכנית הלימודים המכינה את התלמידים לעולם טכנולוגי. ההתקדמות הטכנולוגית תורמת להפחתה מתמדת בעלות רכישת המדפסות וחומרי הגלם המשמשים להדפסה ומאפשרים ליותר ויותר מוסדות בארץ ובעולם, להנגיש את טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד לתלמידים ולאפשר להם להתנסות באופן מעשי בתהליכי מו"פ, בתכנון, בעיצוב ובייצור מוצרים מודפסים במגוון אינסופי של עולמות תוכן: החל בעיצוב, ההנדסה ואדריכלות, דרך לימודי מדעים, מכניקה ותוכנה ועד הדפסה באמצעות חומרים אורגניים בעולמות הביולוגיה. העלות הנמוכה יחסית לכל פתרון אחר, התחזוקה המינימלית והבטיחות הגבוהה שמדפסות התלת ממד מציעות לכם, הופכים אותן לכלי לימודי זמין, יעיל ומהיר, המלווה במערך שירות ותמיכה ארצי ובגישה למרכז ידע גלובלי ולמאגר חומרי גלם אינסופי.

סיפורי לקוח

רבגון

רבגון משדרת יכולות עם ציוד הדפסה תעשייתי מבית מפעיל

רבגון, בית דפוס מהמובילים והוותיקים בישראל שמקפיד להישאר בחזית טכנולוגיית ההדפסה, שידרג את מחלקת הדפוס הדיגיטלי, עם המילה האחרונה בתחום ההדפסה הדיגיטלית: מדפסות תעשייתיות של  RICHO עם השירות והתמיכה מבית מפעיל.

בית הדפוס רבגון הממוקם בראש העין, מעסיק כ-100 עובדים ב-3 משמרות ומשרת מאות לקוחות מכל מגזרי המשק, בכל תחומי הדפוס: הדפסת אופסט, כריכייה, אריזות, דפוס דיגיטלי, הפקות דפוס ועוד.

לפני מספר חודשים התקבלה פניה ממנהלי בית הדפוס עיקר הפניה היה לקבל ניתוח צרכים ומענה למוצרים ויכולות הדפסה דיגיטליות אותם דורשים תנאי התחרות בשוק.

כדי לעמוד במשימה זו ולשמור על מעמדה המוביל של רבגון בשוק תחרותי, ניתן מענה בדמות שני ציודי הדפסה האחת בצבע והשני בש"ל, הדרישה לספק ציוד הדפסה הנותן מענה לדרישה הגוברת לשטחי הדפסה גדולים יותר תוך הוזלת עלויות אל מול הציוד של חברת אינדיגו שפעל באתר ..

RICOH 9-100 ציוד הדפסה דיגיטלי המאפשר העברת ריצות הדפסה קצרות מאופסט לדיגיטל בגדלי נייר חריגים (עד 700 מ"מ) שלא התאפשרו בציוד הקודם, תוך קיצור לוח הזמנים ושיפור הרווחיות.

מדפסת ricohpro c9110

RICOH 8220 ציוד הדפסה שחור לבן המשמשת ברבגון להדפסה של דאטה משתנה תוך יכולות גימור מתקדמות והכל תוך תהליך המקצר ומייעל את תהליך הייצור.

מדפסת ricoh 8220

בתום עקומת למידה קצרה בליווי צוות התמיכה והשירות של מפעיל, מדפסות תעשייתיות מתקדמות אלו השתלבו בהצלחה בתהליכי הייצור וכיום הן מהוות מרכיב מרכזי במערך הפתרונות  הדיגיטליים של החברה.

"המעבר למדפסות של RICOH הייתה החלטה מקצועית טובה ומשתלמת מבחינה חשבונאית"

אומר דוד ברזילי, הבעלים של רבגון.

"בהשוואה לציוד ההדפסה בו נעזרנו עד לאחרונה, המדפסות של RICOH נוחות מאוד להפעלה, אינן צריכות הכשרה מיוחדת לעובדים ויש להן יתרונות כלכליים משמעותיים:

עלויות האחזקה שלהן, פר פעימה, נמוכות, הן תורמות להפחתה של אלפי שקלים בהוצאות החשמל החודשיות והן מעלות את הפרודוקטיביות שלנו. בנוסף, הליווי האישי והשירות הטכני שאנו מקבלים ממפעיל, עונה על כל הדרישות ומאפשר לבית הדפוס בכלל ולמחלקת הדפוס הדיגיטלי בפרט, לפעול בתפוקה מלאה ורציפה"

 

 

קרא עוד

המוצרים שלנו

HP DesignJet XL3800

HP DesignJet XL3800

הסטנדרט החדש של המדפסת המשולבת בפורמט רחב, החזקה ביותר בשוק.
עוד פרטים
HP PageWide XL Pro10000

HP PageWide XL Pro10000

הפקות דפוס משתלמות של סדרות קטנות של פוסטרים במהירות גבוהה,
עוד פרטים
HP Latex 700/800-W

HP Latex 700/800-W

מדפסת חכמה בעלת צבעי דיו על בסיס מים, בעלת הלבן הכי לבן שיש
עוד פרטים
HP Latex 300 series

HP Latex 300 series

הדפסה מעולה וחיתוך מדויק
עוד פרטים
HP DesignJet T 600 Series

HP DesignJet T 600 Series

הבא את הרעיונות הכי גדולים שלך לחיים מכל מקום.
עוד פרטים
HP DesignJet T1600

HP DesignJet T1600

המאובטח ביותר בעולם הפורמט הרחב
עוד פרטים
Contex HD Ultra X

Contex HD Ultra X

סורק זה תמיד ילכד כל פרט בדיוק כפי שאתה רואה אותו.
עוד פרטים
טען עוד

כתבות

הדפסה
20.12.21
בתי הדפוס לאן?
קידום העסק שלך לעולם ההדפסה העתידי אפשר לטעון בביטחון שקבלת ההחלטה העסקית הנכונה לספקים של שרותי הדפסה מעולם לא הייתה קשה יותר. החידושים הטכניים ממשיכים לרוץ קדימה והדרישות מצד הלקוחות נעשות מגוונות יותר. יש שפע של אפשרויות לציוד חדש, אבל חוסר-היציבות של הכלכלה מסבכת את תהליך קבלת ההחלטות. קשה לזהות את הדרך הטובה ביותר להתמודד […]
לכתבה
פורמט רחב
17.04.22
העתקות ישראל
HP PageWide מציבה סטנדרטים חדשים להדפסה בפורמט רחב. במהלך חודש אוגוסט 2016 הטמיעה חברת מפעיל מערכת 8000 HP PageWide בשילוב מקפלת וסורק בחברת העתקות ישראל.8000 HP PageWide המהירה בעולם מסוגה, מדפיסה 18 מטר בדקה ומיועדת להדפסת שרטוטים טכניים בצבע, באחוזי כיסוי גבוהים ותוך שמירה על איכות הדפסה גבוהה לאורך התהליך. בחירתה של העתקות ישראל ב 8000 […]
לכתבה

מותגים