מחשבי מקבוק

סדרת מחשבי ה- Mac המוצלחת של Apple שכבשה את העולם – כוללת את דגמי ה- MacBook Pro, MacBook Air – במחשבים הניידים ואת מחשבי המק מיני, מק סטודיו, איימק ״24, ומק פרו – בסדרות המחשבים הנייחים. בנוסף למסכי סטודיו דיספליי ועוד. ניתן לרכוש את מחשבי המק עם מעבדי ה- M1 ו M2 החדשים של אפל. בדגמי המקבוק פרו תוכלו לבחור בין מקבוק פרו 13 עם מעבד M2, מקבוק פרו 14 או מקבוק פרו 16 עם המעבדים M2 Pro ו- M2 Max, בנוסף לדגמים המוכרים והטובים עם מעבדי ה-M1.

המוצרים שלנו

MAC MINI

MAC MINI

ה-Mac Mini הוא מחשב שולחני המיוצר על ידי אפל הידוע בגודלו הקומפקטי ובביצועיו החזקים. ה-Mac Mini תוכנן להיות מחשב רב תכליתי שניתן להשתמש בו במגוון הגדרות, כולל סביבות בית, משרד וסביבות יצירתיות. גודלו הקטן מאפשר להתאים אותו בקלות לכל סביבת עבודה וניתן להשתמש בו עם כל צג, מקלדת ועכבר.
עוד פרטים
MAC STUDIO

MAC STUDIO

Mac Studio מאפשר לך ליצור את סטודיו החלומות שלך
עוד פרטים
MACBOOK AIR

MACBOOK AIR

ה-Apple MacBook Air הוא קו של מחשבים ניידים המיוצרים על ידי Apple Inc. ה-MacBook Air הראשון הוצג בינואר 2008 כמחשב נייד קל משקל ונייד במיוחד. מאז, ה-MacBook Air עבר מספר שדרוגים ועיצובים מחדש, כאשר הדגמים האחרונים שוחררו בנובמבר 2020.
עוד פרטים
MACBOOK PRO

MACBOOK PRO

ה-MacBook Pro הוא ליין של מחשבים ניידים בעלי ביצועים גבוהים המיוצרים על ידי Apple Inc.
עוד פרטים
iMac

iMac

ה-iMac הוא מחשב שולחני פופולרי המיוצר על ידי אפל שהיה מועדף בקרב המשתמשים כבר שנים רבות. ה-iMac ידוע בעיצוב המלוטש, הביצועים החזקים והתכונות המתקדמות שלו, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית לשימוש אישי ומקצועי כאחד.
עוד פרטים
טען עוד