ציוד היקפי

הוא חלק מסל הפתרונות שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו העסקיים, כדי לפנות את מחלקת הIT לעסוק בדברים בוערים בארגון. תחת ציוד היקפי אנו מספקים/מחליפים את ליבת המחשב, אם זה לוח האם, המעבד והזיכרון, מקלדת, מסך, עכבר, מדפסת, סורק, מיקרופון, רמקול, מצלמת אינטרנט, מודם, וכל שירות וציוד משלים ללקוח העסקי.

המוצרים שלנו

Poly Sync 60 Series

Poly Sync 60 Series

עוד פרטים
Poly Savi 8240 Series

Poly Savi 8240 Series

עוד פרטים
מצלמת אינטרנט Poly Studio P5 USB-A

מצלמת אינטרנט Poly Studio P5 USB-A

עוד פרטים
Apple Pencil

Apple Pencil

ה-Apple Pencil הוא חרט דיגיטלי שעוצב ומשווק על ידי Apple Inc
עוד פרטים
Apple magic keyboard

Apple magic keyboard

מקלדת הקסם היא מקלדת אלחוטית המיוצרת על ידי אפל המיועדת לעבוד בצורה חלקה עם מחשבי מק ואייפד. הוא כולל עיצוב מלוטש, חווית הקלדה נוחה ותכונות מתקדמות, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור משתמשים שדורשים את הטוב ביותר בטכנולוגיית המקלדת.
עוד פרטים
Apple magic Muse

Apple magic Muse

ה-Magic Mouse הוא עכבר אלחוטי המיוצר על ידי אפל שנועד לעבוד בצורה חלקה עם מחשבי מק ואייפד. הוא כולל עיצוב מלוטש, מעקב חלק ומדויק ותכונות מתקדמות, מה שהופך אותו לבחירה אידיאלית עבור משתמשים שדורשים את הטוב ביותר בטכנולוגיית העכבר.
עוד פרטים
טען עוד

מותגים

ציוד היקפי הוא חלק מסל הפתרונות שאנו מעניקים לקהל לקוחותינו העסקיים, כדי לפנות את מחלקת ה-IT  לעסוק בדברים בוערים בארגון. תחת ציוד היקפי אנו מספקים/מחליפים את ליבת המחשב, כגון לוח האם, המעבד והזיכרון, מקלדת, מסך, עכבר, מדפסת, סורק, מיקרופון, רמקול, מצלמת אינטרנט, מודם, תיק מחשב וכל שירות וציוד משלים ללקוח העסקי.

כידוע, בעולם העסקי הדינאמי והמהיר של ימינו, ציוד ומחשוב היקפי מהווה אמצעי נחוץ לכל ארגון ועסק. סל הפתרונות שמציעה חברתנו מקיף למעשה את כל פתרונות המחשוב הנדרשים, באופן ייעודי ומותאם לצרכים השוטפים של הלקוח, החל במחשבים ניידים ונייחים, דרך תחנות עבודה ושרתים, ועד למסכים, חדרי ישיבות וציוד הדפסה.

 

המענה הטוב ביותר בתחום הציוד והמחשוב ההיקפי

על מנת לספק ללקוחותינו את הפתרונות הטובים ביותר חברתנו עובדת עם הספקים הבינלאומיים המובילים בעולם, ביניהם Apple, HP, Dell, Lenovo, Asus dynabook, ונוספים. את הפתרונות המתקדמים מתאים ללקוח באופן פרטני צוות מקצועי מנוסה, בדגש על מתן יתרון בשוק דינאמי, תחרותי ומהיר, ותוך התייחסות רבה לשיקול הכלכלי.

יש לציין כי א. נין נון מבית מפעיל, הינה הנציגה בארץ של מותגי מחשוב עולמיים מובילים. החברה משמשת כאינטגרטורית של Apple, ומחזיקה ברמה הגבוהה ביותר של הסמכה, הן מ- Apple והן מחברת HP. כמו כן, החברה הינה משווקת מורשית של NVidia, Phillips AOC, LG ועוד. לכן, לקוחותינו נהנים מקשת רחבה של אפשרויות בחירה, ומיכולת התאמה מיטבית לתקציביהם ולצרכיהם, והכל בכתובת אחת.

לכך מצטרפת מעבדת שירות Help Desk אין-האוס המספקת מענה מהיר, באמצעות צוות טכנאים מקצועיים הפועלים בשטח. זאת, לצד פתרונות ייחודיים לאבטחת מידע ומחשבים לבישים של dynabook, לשעבר טושיבה.

 

כמה מילים על חשיבותו של ציוד היקפי לעסק

לכל ברור כי משרד, עסק, מוסד אקדמי וכל ארגון אחר, חייב טכנולוגיות ופתרונות שאינם מתחילים ונגמרים במחשבים עוצמתיים. למעשה, אלו האביזרים הקטנים התורמים להתנהלות השוטפת ולתקשורת בין העובדים, המנהלים והלקוחות, שעושים הבדל עצום. אכן, בעידן בו חלק נרחב מהתקשורת מבוצע מרחוק, אביזרים 'קטנים' כמו אוזניות אלחוטיות מקנים זמינות גבוהה ללקוחות, ומאפשרים לקבל ולהעביר מידע מבלי להיות כבול לעמדת העבודה.

דברים אלו נכונים גם לגבי מסכי וידאו, מכשירי טלפון עם דיבורית וכדומה, שאותם ניתן לחבר יחדיו על מנת לקיים שיחות ועידה ופרטיות עם אנשים מכל רחבי תבל, בשעות שונות של היום.

מדובר במכשור המאפשר לנהל את פגישות העבודה באופן חי, אותנטי, חלק, רציף וזורם, מבלי לפגום באיכות השידור והקליטה. מובן שגם עבור התקשורת בין המשתמש ובין המחשב קיים ציוד היקפי מגוון, כגון מיקרופונים, רמקולים, אוזניות ומצלמות, המאפשרים לכל עובד להפיק את המיטב מהעמדה שלו, ומבלי לפגום בהתנהלותה השוטפת של סביבת העבודה.

 

שיקולים בבחירת ציוד היקפי לעסק

מטבע הדברים, השיקולים בבחירת ציוד ומחשוב היקפי משתנים רבות בין עסקים, ותלויים בין היתר במסגרת התקציב העומדת לרשות הלקוח, במספר העובדים, בטיב התקשורת הרצויה בפנים ומחוץ לארגון, בהסתכלות על הצרכים העתידיים, באופי העבודה השוטפת, ועוד הרשימה ארוכה.

באופן כללי ניתן לומר כי הבסיס מורכב ממחשבים עבור עמדות הקצה, וכאן קיימים פתרונות רבים ומתקדמים. בין היתר צריך להבין את דרישות העבודה השוטפת של כל עובד מבחינת התקשורת, עוצמת המעבד, כמות הזיכרון, האם מתאימים יותר מחשבים ניידים או נייחים, מהו גודל המסכים, וכדומה.

 

באשר לציוד ההיקפי, הכולל בין היתר רמקולים, אוזניות אלחוטיות, עכברים, מקלדות, מסכים, סורקים, מודמים וכן הלאה, יש כמובן להתאימו למחשוב הקיים או העתידי בעסק. כמו כן, יש להחליט על בחירה בין מוצרים אלחוטיים או רגילים, אילו יכולות גרפיות נדרשות, שיקולי עלות ותועלת, ועוד. בדיוק מסיבה זו, את אפיון הציוד כדאי מאוד לבצע עם חברה המתמחה בתחום, על מנת להפיק את המיטב ולתת לארגון את היתרון לו הוא זקוק, תוך יצירת סביבת העבודה אופטימאלית, וכל זאת בתוך גבולות מסגרת התקציב.

 

פתרונות אינטגרטיביים לעסקים

חברתנו חרתה על דגלה את חוויית הלקוח וחותרת תמיד לספק את הפתרונות האיכותיים ביותר, התפורים במיוחד לצרכיו. לאור עשרות שנות פעילות בתחום, וקשרים פוריים עם ספקים בינלאומיים מובילים, ביכולתנו להציע שלל פתרונות ותהליך שלם אשר הציוד ההיקפי הוא חלק בלתי נפרד ממנו.

בכל עת אנו שואפים לשדרג את חוויית המשתמש ולייעל את העבודה, באמצעות פתרונות מקצה לקצה המאפשרים לנהל את הארגון בכל זמן ומקום ברמה גבוהה. ברשותנו פתרונות יצירתיים וחדשניים, המעניקים תנאי עבודה אופטימאליים, בהתבסס על מיפוי צרכים מדויק ומעמיק. מנהלי תיקי הלקוחות שלנו הינם בעלי ניסיון רב בתפירת חליפות מותאמות אישית לארגונים ועסקים מכל ענפי המשק, והם מלווים את הלקוח באפיון צרכי המחשוב של הארגון.

הפתרונות מבוססים בין היתר על סדרות של לפטופים מקצועיים, לרבות התאמות ייעודיות כגון מחשבים עוצמתיים המיועדים לעיבודים סטטיסטיים, מקלדות ייעודיות לחישובים כלכליים, כרטיסים גרפיים משודרגים עבור תוכנות גרפיות, וכן שירותי אינטגרציה לחדרי ישיבות, לכיתות לימוד דיגיטליות, ועוד.

 

לפרטים נוספים – פנו אלינו

חברת מפעיל מתמחה בפתרונות כוללים בתחום המחשוב העסקי וההדפסה. למידע נוסף על ציוד ומחשוב היקפי ניתן ליצור קשר עם חברתנו בטלפון 03-9183355.