שירות מפעיל

חברת מפעיל מספקת שירות מלא ויסודי לכלל לקוחותיה, בכל היבטי תחום ההדפסה. המוקד הדינמי של מפעיל, מעניק מענה שוטף ויעיל לכל הפניות הנוגעות לדפוס ארגוני, דפוס תעשייתי, ומדפסות להדפסה בתלת ממד.

שירות המותאם אליכם

כחברה ותיקה ומבוססת, למדה מפעיל לאורך השנים את צרכי לקוחותיה והמגזרים השונים איתם היא עובדת ופיתחה פתרונות שירות, תוכנות, ציודים וגימורים ייחודיים, על מנת לתת מענה לאותם מגזרים.

נגישות מעל הכול

מפעיל מעמידה לשירותכם מוקד שירות נגיש, גדול ומבוסס, אשר מהווה כתובת לכל פניה, שאלה, בעיה או תקלה. תוכלו ליצור קשר עם המוקד בשלוש דרכים פשוטות לבחירתכם:

באמצעות טלפון  – מפעיל מתחייבת לעמוד בזמנים, ולמדוד כל העת את איכות השירות הטלפוני בפרמטרים של יעילות ומהירות תגובה. אתם מוזמנים להתקשר בשעות הפעילות ולשוחח עם נציגי שירות  שיטפלו בפנייתכם באופן  מיידי.

באמצעות המייל – מפעיל מתחייבת לענות לפניות במייל באותו יום עסקים בו הפנייה התקבלה, במסגרת שעות פעילות מוקד השירות.

באמצעות האתר – מעוניינים לחסוך בזמן והמתנה מיותרת? תוכלו להזמין טונרים,לפתוח קריאת שירות, לדווח על מונים ולהיעזר בחומרי הדרכה באופן פשוט ונגיש דרך אתר מפעיל.

שירות שטח

למפעיל מעל 70 טכנאי שטח מיומנים ומקצועיים העוברים הדרכות והסמכות מטעם הספקיות הבינלאומיות וכן הדרכות פנימיות. הטכנאים שלנו מעניקים שירות באדיבות ובמקצועיות לכל קריאה בכל בית עסק ברחבי הארץ מקרית שמונה ועד אילת.

טווחי השירות מותאמים באופן אישי ללקוחות החברה ומבטיחים טיפול מהיר, יעיל ומקצועי על מנת לשמור על שגרת העבודה של בית העסק.

 

 

השרות שלנו
פתיחת קריאת שירות
לפתיחת פנייה
הזמנת חומרים מתכלים
לפתיחת פנייה
דיווח מונים
לפתיחת פנייה