פתרונות ניהול הדפסה וסריקה מאובטחים

נצלו את מלוא הפוטנציאל של מערכת ההדפסה הארגונית שלכם עם פתרונות ההדפסה והאבטחה שלנו. לא רק שאתם יכולים לייעל את הפרודוקטיביות של מערך ההדפסה הארגונית, אלא שאתם יכולים גם לחסוך עד 30% בעלויות ההדפסה תוך שיפור משמעותי של אבטחת המידע שלך.

באמצעות פתרונות החומרה והתוכנה היעילים שלנו, תשמרו על שליטה מדויקת במרכזי ההדפסה של הארגון. ממדפסות בודדות ועד למדפסות רשת המשמשות מחלקות שלמות, תוכלו לפקח על עבודות הדפסה, להגדיר מכסות, להגדיר כללי הדפסה ולזהות אי סדרים בכמויות ההדפסה.

יותר מסתם ניהול, הפתרונות שלנו יגנו על מסע המסמכים שלכם למדפסת. קבעו הרשאות הדפסה, מנעו מתוכן עסקי רגיש ליפול לידיים הלא נכונות ועוד.

 

 

ניטור שליטה ובקרה של מערך ההדפסה

 

במפעיל, אנחנו לא רק מספקים פתרונות – אנחנו תומכים בהם. המערכות הפרואקטיביות שלנו מנטרות את המכונות, מזהות, מתריאות, מטפלות בתקלות הדפסה, ומבטיחות שהפעילות של הארגון תמשיך בצורה חלקה. בין אם אתם זקוקים לתמיכה מרחוק או לטכנאי באתר, אנחנו שם לעזור ולתמוך.

יתרה מכך, מערכות הפרואקטיב שלנו מנטרת באופן רציף את שרשרת האספקה ​​שלכם עבור חומרים מתכלים המשמשים במערך ההדפסה הארגונית. אנו נספק לכם את המתכלים בדיוק כשאתם צריכים אותם, על מנת להבטיח עבודה רציפה ללא הפרעה במערך ההדפסה של הארגון.

 

הדפסת ענן

זקוקים למשאבי ה-IT הארגוניים, גם כשאתם רחוקים מהמשרד ומהרשת הארגונית?

פתרון ניהול הדפסה בענן של מפעיל מספק לארגון מענה מקיף ומאובטח, ללא צורך בחיבור לשרתי ההדפסה בארגון.

באמצעות פתרון הדפסת ענן, תאפשרו לעובדי הארגון שלכם לשלוח מסמכים להדפסה ממכשיר נייד מכל מקום בו הם נמצאים ורק לאחר שהם (או גורם מורשה מטעמם) ייגשו למדפסת, יוכלו העובדים לשחרר את המסמך אשר ימתין בתיבת דוא"ל ייעודית, ורק אז הוא יודפס.

עבור מוסדות חינוך, פתרון הדפסת הענן שלנו מאפשר לסטודנטים ותלמידים, לשלוח קבצים לתיבת מייל ייעודית מבוססת ענן ולהדפיס אותם במרכז ההדפסה של המוסד.

ומערך תמיכה יעיל לטיפול בתקלות מרחוק או באמצעות טכנאי מיומן של קבוצת מפעיל שמגיע אליכם.

 

 

היתרונות שלנו

חטיבת פתרונות הדפסה ארגונית In-house ייחודית בשוק הישראלי

סל מוצרים ופתרונות מקצה לקצה לעסקים, לחברות ולארגונים

צוות מומחים מיומנים, חלקם בעלי סיווג ביטחוני גבוה

מערך שירות ארצי התומך בכל הפתרונות שמציעה החטיבה

תעשיות

חברות תעשייתיות

צה"ל ומערכת הביטחון

בתי דפוס

סטארט אפ והיי טק

חינוך ואקדמיה

גלילאו גליליי אמר ש"אי אפשר ללמד אדם דבר, ניתן רק לעזור לו לגלות זאת בעצמו" ודבריו כאילו חזו את מהפכת ההדפסה בתלת ממד במערכת החינוך המודרנית. טכנולוגיה שהפכה בשנים האחרונות לכלי הוראה רב עוצמה, המעורר השראה בתלמידים, מעצים אותם וחושף אותם לכלים ההופכים את התעשייה הישראלית למתקדמת ותחרותית. קבוצת מפעיל, המובילה את תחום המדפסות בתלת ממד בישראל, מלווה בתי ספר ומוסדות אקדמיים בהטמעת מדפסות תלת ממד, כחלק מתוכנית הלימודים המכינה את התלמידים לעולם טכנולוגי. ההתקדמות הטכנולוגית תורמת להפחתה מתמדת בעלות רכישת המדפסות וחומרי הגלם המשמשים להדפסה ומאפשרים ליותר ויותר מוסדות בארץ ובעולם, להנגיש את טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד לתלמידים ולאפשר להם להתנסות באופן מעשי בתהליכי מו"פ, בתכנון, בעיצוב ובייצור מוצרים מודפסים במגוון אינסופי של עולמות תוכן: החל בעיצוב, ההנדסה ואדריכלות, דרך לימודי מדעים, מכניקה ותוכנה ועד הדפסה באמצעות חומרים אורגניים בעולמות הביולוגיה. העלות הנמוכה יחסית לכל פתרון אחר, התחזוקה המינימלית והבטיחות הגבוהה שמדפסות התלת ממד מציעות לכם, הופכים אותן לכלי לימודי זמין, יעיל ומהיר, המלווה במערך שירות ותמיכה ארצי ובגישה למרכז ידע גלובלי ולמאגר חומרי גלם אינסופי.

משרדי ממשלה ורשויות מקומיות

משרדי עו"ד ורו"ח

רפואה, דנטל ואודיולוגיה

עולם הרפואה עושה שימוש רב בעזרים ורכיבים המותאמים אישית ללקוח ומתאפיינים בעיצוב גיאומטרי מורכב וייחודי לכל מטופל. התפתחות טכנולוגיות ההדפסה בתלת ממד, הביאה אל עולמות הרפואה, רפואת השיניים ועזרי השמיעה קפיצת מדרגה טכנולוגית, אשר סיפקה לרופאים ומטפלים כמוכם, אינספור אפשרויות חדשות ושיפרה משמעותית את יכולתכם לסייע למטופלים. באמצעות שילוב סורקי תלת ממד ומדפסת תלת ממד, באפשרותכם להפיק מודל דיגיטלי ולהדפיס עזרים כירורגיים, תותבים, עזרי שמיעה, מודלים אנטומיים, רכיבים דנטליים ודגמים המשמשים סטודנטים לרפואה. את העזרים הללו תוכלו לייצר באמצעות פולימריים שחלקם מאושרים רפואית למגע ואף להשתלה בבני אדם, כגון מפרקים, שחזור עצם, כתרים דנטליים וכדומה. בעתיד הנראה לעין, תחום ההדפסה בתלת ממד יאפשר גם הדפסה ביולוגית מחומרים אורגניים, להדפסת תאים ואברים. טכנולוגיית הדפסת התלת ממד לעולם הרפואה תורמת משמעותית לאיכות החיים של המטופלים. החיסכון בכוח אדם, תהליך הייצור המהיר מאפשר תפוקה של עשרות ומאות רכיבים מחומרים שונים ובצבעים שונים מדי יום, התאמה אישית לנתוני המטופל וקיצור משמעותי בזמן ההמתנה ובעלויות הייצור - כל אלו מנגישים למטופלים טכנולוגיות ופתרונות רפואיים שהיו בלתי אפשריים עד לפני מספר שנים. מדפסות תלת ממד של קבוצת מפעיל עומדות לרשותכם עם תוכנות ניהול ידידותיות המבוססות על אלגוריתמים ייחודיים, המבטיחים תהליך ייצור אופטימלי עם פחת מינימלי, תוצאות מיטביות ובמחירים נמוכים יחסית לשיטות הייצור המסורתיות.

רכב, תעופה וחלל

מהפכת הדפסת התלת-ממד אותה מובילה בישראל קבוצת מפעיל, יצרה מהפכה בתעשיית הרכב, התעופה והחלל

המוצרים שלנו

RICOH IM C2000 – C6000 SERIES

RICOH IM C2000 – C6000 SERIES

סדרת מדפסות RICOH IM C צבע לייזר רב-תכליתי (MFP) להדפסה, סריקה, העתקה, אופציונליים של פקס וגימור במהירות גבוהה. 
עוד פרטים
RICOH IM 7000 – 9000 Series

RICOH IM 7000 – 9000 Series

מגוון המדפסות החכמות החדשות שלנו מיועדות לחולל מהפכה בהדפסת כוח אדם IM 7000/IM 8000/IM 9000 הן מדפסות הדגל שלנו לשחור ולבן הרב-תכליתי למשרד. 
עוד פרטים
RICOH IM 2500 – 6000 Series

RICOH IM 2500 – 6000 Series

סדרת מדפסות לייזר משולבת בשחור לבן
עוד פרטים
TOSHIBA FC-300AC – 400AC SERIES

TOSHIBA FC-300AC – 400AC SERIES

הצבע המדהים והתכונות המרשימות שהייתם מצפים למצוא במכשירי ה-MFP המחלקים הגדולים של טושיבה זמינים כעת בשולחן העבודה דֶגֶם. 
עוד פרטים
TOSHIBA FC-3015AC – FC-5015AC SERIES

TOSHIBA FC-3015AC – FC-5015AC SERIES

סדרת מדפסות ה-e-STUDIO 3015AC/5015AC של TOSHIBA מורכב מסדרת MFP צבעונית בגודל A3/LD המציעה מהירויות הדפסה של 30-50  עמודים לדקה. 
עוד פרטים
TOSHIBA DP 5518A – 8518A ASD Series

TOSHIBA DP 5518A – 8518A ASD Series

ה-e-STUDIO5518A/6518A/7518A/8518A של TOSHIBA הם מכשירי MFP מונוכרום מתקדמים המתהדרים בפלט הדפסה של 55/65/75/85 עמודים לדקה. 
עוד פרטים
TOSHIBA E-5516AC – E-7516C SERIES

TOSHIBA E-5516AC – E-7516C SERIES

צבע יכול לעשות את כל ההבדל ולשלב זאת עם תכונות מתקדמות ויש לך מערכת רב תכליתית שמכסה אפילו את הצרכים התובעניים ביותר
עוד פרטים
TOSHIBA DP 2518A – 5018A ASD Series

TOSHIBA DP 2518A – 5018A ASD Series

טכנולוגיה לכל מקום עבודה; אספקה ​​מתקדמת פונקציונליות, קלות שימוש ושקט נפשי. 
עוד פרטים
טען עוד

מותגים