מיפוי צרכים

הברקוד המסחרי אשר פותח בשנות השבעים של המאה הקודמת, הוביל למהפכה במעקב אחר משלוחים וסחורות בענפי התעשייה, המסחר, הבריאות, המזון, הלוגיסטיקה ועוד – נתונים הנדרשים בימינו ביתר שאת.

תווית ברקוד המודפסת ומוצמדת לכל פריט והיכולת להמיר את הקוד המוטבע לנתונים קריאים (מק"ט או מספר סידורי) באמצעות קורא ברקוד המפענח את המידע המופיע בתווית, מאפשרים לכם לכמת ולנהל ביעילות מלאי וסחורות בהיקפים גדולים, לזהות ולאמת כל פריט ולעקוב אחריו בזמן אמת לאורך כל שרשרת האספקה.

קבוצת מפעיל, מהחברות המובילות בישראל בפתרונות ברקוד, תלווה אתכם מיפוי הצרכים שלכם ובהתאמת מדפסות הברקוד, התוכנות, המדבקות וקוראי הברקוד האופטימליים לסביבת העבודה שלכם. בתום שלב זה, צוות חטיבת הברקוד במפעיל יגיש לכם המלצות מקצועיות ליישום והטמעת פתרונות הברקוד בארגון שלכם, כגון מדפסות ברקוד: נייחים ,ניידים , סורקי ברקוד:  חוטי , אלחוטי, חד-מימדי או דו-מימדי (QR), תוכנות ברקוד, מסופונים וטאבלטים ניידים, וחומרים מתכלים: מדבקות ,ריבונים , וילווה אתכם עם שירות יעיל ותמיכה בפריסה ארצית, בסטנדרטים הגבוהים שמאפיינים את מפעיל כבר יותר מ-85 שנים.

היתרונות שלנו

מרכז ידע ארצי מוביל בטכנולוגיות ברקוד

סל פתרונות ברקוד מהחברות המובילות בעולם

מערך שירות ארצי באתר הלקוח

מתכלים איכותיים לכל סביבת עבודה עם הסמכות COC

Toshiba Consumables for Barcode Printers

למה אנחנו

מרכז ידע ארצי מוביל בטכנולוגיות ברקוד

קבוצת מפעיל, מעמידה לרשותכם ניסיון עשיר וליווי אישי באפיון פתרון הברקוד המתאים לארגון שלכם

ובהתאמת מדבקות הבר-קוד לתנאים הסביבתיים בהם שוהים המוצרים או הפריטים השונים.

מכיוון שעולם הברקוד מציע אינספור אפשרויות, צוות חטיבת הברקוד של מפעיל ילווה אתכם בהתאמת הפתרון האופטימלי ביותר שיאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות:

 

  • ייעול תהליכי עבודה וחיסכון בכוח אדם
  • ניהול מלאי יעיל ומדויק במחסנים ובזמן השינוע
  • זיהוי יעיל של אריזות, משטחים ואזורי אחסון במרלו"ג
  • חוויית לקוח טובה יותר הודות לשקיפות המלאה בתהליכי האספקה

 

סל פתרונות ברקוד מהחברות המובילות בעולם

סורקי ברקוד, מדפסות ברקוד, תוכנות לעיצוב מדבקות ברקוד, מדבקות ברקוד, ריבונים… בקבוצת מפעיל  המייצגת בישראל את המוצרים והפתרונות של החברות המובילות בעולם בתחום זה וביניהןTOSHIBA

ו-ZEBRA, תמצאו פתרון מקיף ומתקדם לכל אתגר לוגיסטי מולו אתם ניצבים.

 

מערך שירות ארצי באתר הלקוח

כאשר אתם רוכשים במפעיל מערכת נקודתית או פתרון הוליסטי בתחום הברקוד, אתם זוכים בממד נוסף, חשוב לא פחות:  מערך השירות והתמיכה הארצי היעיל של קבוצת מפעיל, אשר מגיע אליכם עד למשרד או למפעל ומספק לכם שירות מהיר המצמצם למינימום את זמן השבתת מערכות הברקוד ואת הפגיעה בשרשרת האספקה.

 

מתכלים איכותיים לכל סביבת עבודה

קבוצת מפעיל מספקת לכם פתרון מקיף לכל צורכי הברקוד בארגון שלכם, כולל אספקה סדירה ואמינה של מתכלים – ריבונים ומדבקות באיכות גבוהה המתאימים לסביבות עבודה שונות ומאתגרות, חלקם עם הסמכות COC המעידות על התאמתם לתקנים הרלוונטיים.

תעשיות

בריאות

שירותי הבריאות המודרנית והמעבדות הרפואיות השונות נדרשות לנהל מלאי של חומרים, לנהל מידע ולאמת זהות של מטופלים. כל טעות אנוש עלולה לעלות בחיי אדם וכאן טכנולוגיות הברקוד של מפעיל נכנסות לתמונה. באמצעות פתרונות ברקוד לעולם הבריאות מבית מפעיל, באפשרותכם לאמת שהמטופל הוא המטופל הנכון הודות לברקוד המודפס על צמיד היד ולוודא שהטיפול שניתן לו הוא הטיפול הרפואי והתרופתי שאכן דרוש לו, מיהו הרופא המטפל ומהי ההיסטוריה הטיפולית, באמצעות ברקודים זהים המודפסים על המסמכים הרפואיים. יכולת האימות באה לידי ביטוי גם בבדיקות המעבדה, בהם יש צורך בשיוך חד משמעי של כל בדיקה, כל דגימה וכל מבחנה, למטופל הנכון – באמצעות מדבקת ברקוד. כך תוכלו לעקוב ביעילות אחר "מסע המטופל", לצפות בכל המידע הרפואי הרלוונטי, להבין היכן המטופל נמצא מבחינת מחזור הטיפול או התרופות ובכך לייעל את ההליך הרפואי ו/או לקצר את תקופת האשפוז. לטכנולוגיית הברקוד תרומה משמעותית ליעילות התפעולית של מוסדות בריאות שונים. באפשרותכם להזין נתונים באופן מהיר ומדויק, לנהל את המלאי באופן שיבטיח זמינות מלאה של כל חומר, תרופה או עזר רפואי, יניע תהליכים אוטומטיים של חידוש מלאי, כאשר רמת המלאי מגיעה לסף מסוים ויאפשר החזרות של פריטים פגומים או פגי-תוקף ליצרנים.

אחסון, לוגיסטיקה ושילוח

היום, כבר קשה לדמיין תהליכים לוגיסטיים ללא שימוש בברקודים... הטכנולוגיה שהפכה לחלק בלתי נפרד מהמסחר העולמי באופליין ובאונליין ועומדת לרשותכם בקבוצת מפעיל, מאפשרת לכידת מידע מפורט על כל הזמנה ומשלוח ללא טעויות הקלדה והזנת נתונים, אימות מדויק למוצרים ולמספרי המק"טים, ביצוע מעקב יעיל למלאי במחסנים השונים, למשלוחים, לערוצי השילוח ולשירות לקוחות. הברקודים משמשים גם לקליטת מלאי במרלו"גים, במסירת הזמנות למובילים העושים דרכם ללקוחות הקצה, לקבלת החזרות מהצרכנים ותורמים משמעותית ליעילות התפעולית של כל ארגון אשר מפעיל מערכי אחסון, לוגיסטיקה ושילוח. בנוסף, טכנולוגיית הברקוד חוסכת את הצורך בספירה ידנית של כל פריט מלאי – תהליך ארוך, מסורבל ורצוף טעויות אנוש ומאפשרת ניהול אוטומטי ומדויק של המלאי, בכל רגע נתון. בנוסף באפשרותכם לזהות ירידה ברמת המלאי ולהצטייד במלאי חדש מבעוד מועד. לשימוש בברקודים במערכי אחסון, לוגיסטיקה ושילוח מהווה יתרון משמעותי גם בפן החשבונאי: היכולת שלכם לשייך כל מוצר ופריט למסמכים כמו שטר מטען, תעודת משלוח וחשבונית, מספקת לכם מידע מלא אודות תנועות המלאי, תזרים המזומנים והמצב הפיננסי של העסק בכל רגע נתון.

חברות תשתית

בתי חולים

גופים בטחוניים

התעשיות הביטחוניות והאוויריות מתאפיינות בפיתוח מוצרים מורכבים הדורשים תהליכי פיתוח ארוכים ויקרים. לכן תעשיות אלו היו מהראשונות שזיהו את היתרונות של טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד והפכו את מדפסות התלת ממד לכלי עבודה שכיח במחלקות המחקר והפיתוח, ההנדסה וברצפת הייצור. מדפסות התלת ממד מבית מפעיל הפועלות בתעשיות הביטחוניות והאוויריות, מאפשרות ייצור רכיבים מחומרי גלם פולימריים וממתכות וסגסוגות שונות. כמו כן, הן משמשות להדפסת מודלים משעווה ורכיבי עזר לתבניות ויציקות. השילוב בין מדפסות אלו לסורקים תלת ממדיים ולתוכנות חדשניות, מאפשר לאנשי העיצוב והפיתוח ההנדסי לייצר דגמים רבים, לממש רעיונות שונים, לנהל תהליכי ניסוי ותהייה ולייצר רכיבים לפי דרישה, ללא צורך באחסון וניהול מלאי. באופן זה, מדפסות התלת ממד תורמות משמעותית לשיפור תהליכי הייצור, לקיצור לוחות הזמנים ולחיסכון כספי ניכר.

הנדסה ואדריכלות

הנדסה מו"פ ותעשייה

בעולם של Industry 4.0, גישות הייצור המסורתיות מפנות את מקומן אט אט לטכנולוגיות פורצות דרך וביניהן טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד. טכנולוגיה זו, אשר פרצה לחיינו בשנים האחרונות ומאז היא רק משתפרת והולכת, הובילה מהפכה בעולם ההנדסה, המו"פ והתעשייה והיא מאפשרת ייצור מהיר של אב טיפוס וסדרות ייצור קטנות, בינוניות וגדולות ומוצרים קלים, חזקים, יעילים ותחרותיים יותר. שילוב מדפסות תלת ממד שולחניות או תעשייתיות מבית קבוצת מפעיל, יאפשר לכם, המהנדסים ואנשי הטכנולוגיה, לבדוק בקלות חלופות שונות לתכנון המוצר, לקצר משמעותית את ה-Time to market תוך חיסכון כספי ניכר ושיפור משמעותי בפרודוקטיביות.

משרדי ממשלה ורשויות מקומיות

רפואה, דנטל ואודיולוגיה

עולם הרפואה עושה שימוש רב בעזרים ורכיבים המותאמים אישית ללקוח ומתאפיינים בעיצוב גיאומטרי מורכב וייחודי לכל מטופל. התפתחות טכנולוגיות ההדפסה בתלת ממד, הביאה אל עולמות הרפואה, רפואת השיניים ועזרי השמיעה קפיצת מדרגה טכנולוגית, אשר סיפקה לרופאים ומטפלים כמוכם, אינספור אפשרויות חדשות ושיפרה משמעותית את יכולתכם לסייע למטופלים. באמצעות שילוב סורקי תלת ממד ומדפסת תלת ממד, באפשרותכם להפיק מודל דיגיטלי ולהדפיס עזרים כירורגיים, תותבים, עזרי שמיעה, מודלים אנטומיים, רכיבים דנטליים ודגמים המשמשים סטודנטים לרפואה. את העזרים הללו תוכלו לייצר באמצעות פולימריים שחלקם מאושרים רפואית למגע ואף להשתלה בבני אדם, כגון מפרקים, שחזור עצם, כתרים דנטליים וכדומה. בעתיד הנראה לעין, תחום ההדפסה בתלת ממד יאפשר גם הדפסה ביולוגית מחומרים אורגניים, להדפסת תאים ואברים. טכנולוגיית הדפסת התלת ממד לעולם הרפואה תורמת משמעותית לאיכות החיים של המטופלים. החיסכון בכוח אדם, תהליך הייצור המהיר מאפשר תפוקה של עשרות ומאות רכיבים מחומרים שונים ובצבעים שונים מדי יום, התאמה אישית לנתוני המטופל וקיצור משמעותי בזמן ההמתנה ובעלויות הייצור - כל אלו מנגישים למטופלים טכנולוגיות ופתרונות רפואיים שהיו בלתי אפשריים עד לפני מספר שנים. מדפסות תלת ממד של קבוצת מפעיל עומדות לרשותכם עם תוכנות ניהול ידידותיות המבוססות על אלגוריתמים ייחודיים, המבטיחים תהליך ייצור אופטימלי עם פחת מינימלי, תוצאות מיטביות ובמחירים נמוכים יחסית לשיטות הייצור המסורתיות.

רכב, תעופה וחלל

מהפכת הדפסת התלת-ממד אותה מובילה בישראל קבוצת מפעיל, יצרה מהפכה בתעשיית הרכב, התעופה והחלל

מותגים