הדפסה בצבעים מיוחדים

הרעיון שעמד לנגד חברת RICOH  בפיתוח סדרת המכונות ה7200X היא לאפשר גם לבתי דפוס לא גדולים לומר "כן אפשר " על שלל הטרנדים הנדרשים היום בעבודות דפוס מתקדמות!

עד לפני יציאת משפחת הPRO  X7200 רוב בתי הדפוס נאלצו להפנות עבודות שדרשו השבחות של צבעי זהב וכסף כפנטון לבתי דפוס גדולים עם ציוד גדול ויקר, כך היה גם כשלקוחות בקשו להדפיס על מדיות חריגות ובגדלים חריגים כגון פולדרים חוברות בפורמט אלבומי שוכב ועוד ועוד.

חברת מפעיל נותנת מענה בלעדי זמין ושאינו דורש ריצפת ייצור גדולה לנושא באמצעות סדרת מכונות ההדפסה X7200.

כל מעצב גרפי או משרד פרסום מחפש דרך לבדל את עבודות ההדפסות שלו ע"י השבחות נייר והוספת צבעים מיוחדים שייתנו את אפקט הWOW  לעיצובים שלו. היום בתי דפוס שמבקשים לתת מענה לדרישה זו של הלקוחות מוצאים מענה מלא בסדרת מכונות זו .

 

  • תמיכה מלאה בהדפסות הכוללות בעיצוב צבעי זהב וכסף (ועוד 6 צבעי פנטון נוספים)
  • איכות ההדפסה הגבוהה בעלום הדפוס הדיגיטלי עד, 4800 dpi עם הטכנולוגיה הייחודית של Ricoh (VCSEL) .
  • מערכת ייחודית לטיפול במדיות רקועות. (ניירות ממוחזרים בעלי טקסטורה חריגה)
  • גודל גיליון מירבי להדפסה של עד 700 מ"מ מודפס ממגירות ואקום להדפסת אלבומים שוכבים, פולדרים ועוד.
  • מערכת ייחודית לטיפול במדיות רקועות. (ניירות ממוחזרים בעלי טקסטורה חריגה)

 

המוצרים שלנו

Ricoh Pro C7500

Ricoh Pro C7500

כל היתרונות והשבחות הנייר במכונה אחת, אופציה ל-7 צבעים נוספים כולל זהב וכסף
עוד פרטים
טען עוד

יתרונות

ניסיון עשיר במאות התקנות דפוס מקצועי תעשייתי בכל רחבי הארץ

פתרון לציוד דפוס תעשייתי וכלים מתקדמים לניהול ריצפת הייצור

נבחרת מומחים המצויים בחזית טכנולוגיית ההדפסה התעשייתית

ייצוג יצרנים מובילים בתחום התעשייתי

תעשיות

בתי דפוס

חינוך ואקדמיה

גלילאו גליליי אמר ש"אי אפשר ללמד אדם דבר, ניתן רק לעזור לו לגלות זאת בעצמו" ודבריו כאילו חזו את מהפכת ההדפסה בתלת ממד במערכת החינוך המודרנית. טכנולוגיה שהפכה בשנים האחרונות לכלי הוראה רב עוצמה, המעורר השראה בתלמידים, מעצים אותם וחושף אותם לכלים ההופכים את התעשייה הישראלית למתקדמת ותחרותית. קבוצת מפעיל, המובילה את תחום המדפסות בתלת ממד בישראל, מלווה בתי ספר ומוסדות אקדמיים בהטמעת מדפסות תלת ממד, כחלק מתוכנית הלימודים המכינה את התלמידים לעולם טכנולוגי. ההתקדמות הטכנולוגית תורמת להפחתה מתמדת בעלות רכישת המדפסות וחומרי הגלם המשמשים להדפסה ומאפשרים ליותר ויותר מוסדות בארץ ובעולם, להנגיש את טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד לתלמידים ולאפשר להם להתנסות באופן מעשי בתהליכי מו"פ, בתכנון, בעיצוב ובייצור מוצרים מודפסים במגוון אינסופי של עולמות תוכן: החל בעיצוב, ההנדסה ואדריכלות, דרך לימודי מדעים, מכניקה ותוכנה ועד הדפסה באמצעות חומרים אורגניים בעולמות הביולוגיה. העלות הנמוכה יחסית לכל פתרון אחר, התחזוקה המינימלית והבטיחות הגבוהה שמדפסות התלת ממד מציעות לכם, הופכים אותן לכלי לימודי זמין, יעיל ומהיר, המלווה במערך שירות ותמיכה ארצי ובגישה למרכז ידע גלובלי ולמאגר חומרי גלם אינסופי.

מכוני העתקות

חדרי הפקות בארגונים