רבגון

רבגון משדרת יכולות עם ציוד הדפסה תעשייתי מבית מפעיל

רבגון, בית דפוס מהמובילים והוותיקים בישראל שמקפיד להישאר בחזית טכנולוגיית ההדפסה, שידרג את מחלקת הדפוס הדיגיטלי, עם המילה האחרונה בתחום ההדפסה הדיגיטלית: מדפסות תעשייתיות של  RICHO עם השירות והתמיכה מבית מפעיל.

בית הדפוס רבגון הממוקם בראש העין, מעסיק כ-100 עובדים ב-3 משמרות ומשרת מאות לקוחות מכל מגזרי המשק, בכל תחומי הדפוס: הדפסת אופסט, כריכייה, אריזות, דפוס דיגיטלי, הפקות דפוס ועוד.

לפני מספר חודשים התקבלה פניה ממנהלי בית הדפוס עיקר הפניה היה לקבל ניתוח צרכים ומענה למוצרים ויכולות הדפסה דיגיטליות אותם דורשים תנאי התחרות בשוק.

כדי לעמוד במשימה זו ולשמור על מעמדה המוביל של רבגון בשוק תחרותי, ניתן מענה בדמות שני ציודי הדפסה האחת בצבע והשני בש"ל, הדרישה לספק ציוד הדפסה הנותן מענה לדרישה הגוברת לשטחי הדפסה גדולים יותר תוך הוזלת עלויות אל מול הציוד של חברת אינדיגו שפעל באתר ..

RICOH 9-100 ציוד הדפסה דיגיטלי המאפשר העברת ריצות הדפסה קצרות מאופסט לדיגיטל בגדלי נייר חריגים (עד 700 מ"מ) שלא התאפשרו בציוד הקודם, תוך קיצור לוח הזמנים ושיפור הרווחיות.

מדפסת ricohpro c9110

RICOH 8220 ציוד הדפסה שחור לבן המשמשת ברבגון להדפסה של דאטה משתנה תוך יכולות גימור מתקדמות והכל תוך תהליך המקצר ומייעל את תהליך הייצור.

מדפסת ricoh 8220

בתום עקומת למידה קצרה בליווי צוות התמיכה והשירות של מפעיל, מדפסות תעשייתיות מתקדמות אלו השתלבו בהצלחה בתהליכי הייצור וכיום הן מהוות מרכיב מרכזי במערך הפתרונות  הדיגיטליים של החברה.

"המעבר למדפסות של RICOH הייתה החלטה מקצועית טובה ומשתלמת מבחינה חשבונאית"

אומר דוד ברזילי, הבעלים של רבגון.

"בהשוואה לציוד ההדפסה בו נעזרנו עד לאחרונה, המדפסות של RICOH נוחות מאוד להפעלה, אינן צריכות הכשרה מיוחדת לעובדים ויש להן יתרונות כלכליים משמעותיים:

עלויות האחזקה שלהן, פר פעימה, נמוכות, הן תורמות להפחתה של אלפי שקלים בהוצאות החשמל החודשיות והן מעלות את הפרודוקטיביות שלנו. בנוסף, הליווי האישי והשירות הטכני שאנו מקבלים ממפעיל, עונה על כל הדרישות ומאפשר לבית הדפוס בכלל ולמחלקת הדפוס הדיגיטלי בפרט, לפעול בתפוקה מלאה ורציפה"