דף אור העתקות 2000

מפעיל כובשת את השוק עם HP PageWide

חלפו כשלוש שנים מאז השיקה מפעיל את מדפסות הפורמט הרחב החדשות של HP  שטרפו את הקלפים, בזכות האמינות יוצאת הדופן והביצועים המדהימים בפרמטרים של מהירות ואיכות. הודות להישגיה, הוכרזה מפעיל בשנת 2018 כמשווקת הגדולה ביותר של מדפסות  Page WideHP באירופה, ונתח השוק שלה במכוני העתקות ובתי דפוס ממשיך לצמוח. אחד מהלקוחות הגדולים של מפעיל בתחום זה הינו חברת דף אור העתקות 2000.

דף אור העתקות 2000 – אז והיום

הסיפור של דף אור העתקות 2000 הוא סיפור על שאפתנות, יזמות ופמיניזם. אורית אלאלוף, הבעלים של בית הדפוס,  התחילה את דרכה, לאחר שירותה הצבאי,  כשליחה ועם הזמן נכנסה יותר ויותר לתחום המכירות והניהול,  ולאחר שהוכיחה את עצמה, קיבלה הצעה לנהל את העסק. אורית סירבה ועזבה לטובת לימודי  תואר ראשון. בגיל 28, פתחה אורית בית דפוס משלה,  ולימים אף רכשה את כרמל פרינט, בית דפוס חיפאי ידוע וותיק. בהמשך  רכשה אורית בתי דפוס נוספים. כיום  לדף אור העתקות 2000 ישנם 8 סניפים ברחבי הארץ  ועבודות הדפוס המבוצעות במקום מגוונות: מהפקת חוברות ועד עבודות גמר לסטודנטים, תכניות עבודה למהנדסים ואדריכלים, הפקות פרטיות וכן הדפסות על מדיה קשיחה כגון עץ וזכוכית עוד. על לקוחות דף אור נמנים גופים גדולים כגון: אוניברסיטאות, משרד הביטחון, נתיבי איילון, בתי חולים, עיריות, מועצות ועוד.

קשר הדוק בין דף אור ומפעיל לאורך השנים

מפעיל מלווה את דף אור קרוב ל 20 שנה בקשר מקצועי וחם כאחד. הקשר הראשוני עם אלון הרפז, מנהל סניף צפון, נוצר בשנת 2000  עם הצטיידות דף אור במכונות KIP  , ולאחר שנים, חודש הקשר והתחזק, והיום  כל הסניפים מצוידים במכונות צבע ושחור לבן מקצועיות .

דף אור מחפשים  דרכים להתייעלות" היו לנו מכונות מצוינות אבל לא היה לנו פתרון מניח  את הדעת להפקות צבע גדולות: הן מבחינת גודל ההפקות האפשרי והן מבחינת הקיפול built in שלא היה קיים" מתארת אורית אלאלוף. "הפקות הצבע הגדולות כללו עבודה פיזית קשה וסיזיפית, שכללה הרמה וקיפול ידני של שלושה אנשי צוות,

וכשקיבלנו עבודה גדולה חילקנו  אותה בין הסניפים כדי להתמודד עם העומסים" היא מספרת איך הבינה שעליה לחפש פתרון יעיל וחסכוני יותר.

המהפכה של HP היא גם המהפכה בדף אור 2000

"בדקנו ושקלנו את האלטרנטיבות הקיימות בשוק" מספרת אורית "ה PageWide הגיעה עם בשורה חדשה של מהירות בצבע כמו בשחור לבן ומקפלת שעושה סטים, בעלויות הפקה זולות מהציוד שקיים בשוק. ב 11/2017 רכשנו את המדפסת הראשונה מהסדרה:   8000PageWide  + מקפלת. ההטמעה הייתה מוצלחת  וצוות מפעיל היה נהדר. לאור ההתנסות המצוינת רכשנו ב 8/2018  ארבע מדפסות  PageWide  נוספות לסניפינו בפריסה ארצית . מספרת אורית.

"דף אור מובילים היום בשוק העתקות בדפוס בארץ. חלק מרכזי בחזון החברה הוא איכות ושירות , אין ספק  שמפעיל עזרה לנו להתייעל בשני נושאים אלו  לנו עם הPage wide של . HP  בזכותה צמצמנו זמנים בצורה משמעותית, עובדי החברה פנויים לתת שירות טוב יותר ללקוחותינו ומתחייבים לזמנים קצרים לכל סוגי וגדלי העבודות כך, במקום לפצל עבודות גדולות בין הסניפים, כפי שנאלצנו לעשות בעבר כדי להתגבר על עומס העבודה, היום  כל סניף מבצע את העבודה באופן עצמאי.  בקיצור, כעת אנו יעילים, מהירים ושירותיים יותר מכפי שהיינו"

"המקפלת היא יתרון עצום אבל הוא לא היחיד"

"המדפסת  מצוינת והמקפלת תרמה גם היא לשנוי בקצבי העבודה" מסכמת אורית אלאלוף. " עבודה שלקחה בעבר מספר שעות, מתבצעת כיום באופן אוטומטי תוך זמן קצר . בנוסף, כמו תמיד, תענוג לקבל שירות מצוין מצוות מפעיל שמטפל בנו במהירות, במקצועיות ובאדיבות". עבורינו, במפעיל, מדובר בערך מוביל.