ריבונים

אם אתם מחפשים דרך אמינה וחסכונית להדפיס ברקודים עבור העסק שלכם, אז עליכם לשקול שימוש בסרטים למדפסות ברקוד. 

סרטים אלו הם חלק חיוני בכל מערכת הדפסת ברקוד והם נועדו לעבוד בצורה חלקה עם מגוון רחב של מדפסות. 

בבסיסם, סרטי ברקוד מורכבים מסרט פלסטיק גמיש המצופה בדיו. דיו זה עוצב במיוחד כדי לייצר ברקודים איכותיים ועמידים לטווח ארוך שניתן לקרוא על ידי סורקים והתקנים אחרים. 

הסרטים זמינים במגוון צבעים, כולל שחור, אדום, כחול וירוק, וניתן להשתמש בהם להדפסה על מגוון חומרים, לרבות נייר, כרטיסים ואפילו פלסטיק. 

 

אחד היתרונות המרכזיים של שימוש בסרטים עבור מדפסות ברקוד הוא הרבגוניות שלהם. 

ניתן להשתמש בסרטים אלה להדפסת מגוון רחב של סוגים שונים של ברקודים, כולל קוד 39, קוד 128, UPC, EAN ועוד רבים. 

זה אומר שלא משנה איזה סוג של ברקוד העסק שלך דורש, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שיש סרט זמין שיכול להתמודד עם העבודה. 

יתרון נוסף של שימוש בסרטים עבור מדפסות ברקוד הוא סבירותם. 

בהשוואה לסוגים אחרים של שיטות הדפסה, כמו הדפסת לייזר או הזרקת דיו, סרטי ברקוד הם הרבה יותר חסכוניים. הסיבה לכך היא שהסרטים נועדו לשמש עם מדפסות העברה תרמית, שהן בדרך כלל זולות יותר מאשר סוגים אחרים של מדפסות. בסך הכל, אם אתם מחפשים דרך אמינה וחסכונית להדפיס ברקודים עבור העסק שלכם, אז השימוש בסרטים למדפסות ברקוד הוא בחירה חכמה. 

עם הרבגוניות, הסבירות והפלט האיכותי שלהם, סרטים אלה הם הפתרון האידיאלי עבור כל עסק שצריך להדפיס ברקודים על בסיס קבוע.

רדידים

רדיד WAX: להדפסה על מדבקות עשויות מנייר
רדיד WAX RESIN: להדפסה על מדבקות עשויות מפוליפרופילן/ נייר מבריק
רדיד RESIN: להדפסה על מדבקות עשויות מפוליאסטר/ קפטון / ויניל / פוליאתילן / PVC / חומרים פולימרים נוספים

היתרונות שלנו

מרכז ידע ארצי מוביל בטכנולוגיות ברקוד

סל פתרונות ברקוד מהחברות המובילות בעולם

מערך שירות ארצי באתר הלקוח

מתכלים איכותיים לכל סביבת עבודה עם הסמכות COC

תעשיות

רפואה, דנטל ואודיולוגיה

עולם הרפואה עושה שימוש רב בעזרים ורכיבים המותאמים אישית ללקוח ומתאפיינים בעיצוב גיאומטרי מורכב וייחודי לכל מטופל. התפתחות טכנולוגיות ההדפסה בתלת ממד, הביאה אל עולמות הרפואה, רפואת השיניים ועזרי השמיעה קפיצת מדרגה טכנולוגית, אשר סיפקה לרופאים ומטפלים כמוכם, אינספור אפשרויות חדשות ושיפרה משמעותית את יכולתכם לסייע למטופלים. באמצעות שילוב סורקי תלת ממד ומדפסת תלת ממד, באפשרותכם להפיק מודל דיגיטלי ולהדפיס עזרים כירורגיים, תותבים, עזרי שמיעה, מודלים אנטומיים, רכיבים דנטליים ודגמים המשמשים סטודנטים לרפואה. את העזרים הללו תוכלו לייצר באמצעות פולימריים שחלקם מאושרים רפואית למגע ואף להשתלה בבני אדם, כגון מפרקים, שחזור עצם, כתרים דנטליים וכדומה. בעתיד הנראה לעין, תחום ההדפסה בתלת ממד יאפשר גם הדפסה ביולוגית מחומרים אורגניים, להדפסת תאים ואברים. טכנולוגיית הדפסת התלת ממד לעולם הרפואה תורמת משמעותית לאיכות החיים של המטופלים. החיסכון בכוח אדם, תהליך הייצור המהיר מאפשר תפוקה של עשרות ומאות רכיבים מחומרים שונים ובצבעים שונים מדי יום, התאמה אישית לנתוני המטופל וקיצור משמעותי בזמן ההמתנה ובעלויות הייצור - כל אלו מנגישים למטופלים טכנולוגיות ופתרונות רפואיים שהיו בלתי אפשריים עד לפני מספר שנים. מדפסות תלת ממד של קבוצת מפעיל עומדות לרשותכם עם תוכנות ניהול ידידותיות המבוססות על אלגוריתמים ייחודיים, המבטיחים תהליך ייצור אופטימלי עם פחת מינימלי, תוצאות מיטביות ובמחירים נמוכים יחסית לשיטות הייצור המסורתיות.

אחסון, לוגיסטיקה ושילוח

היום, כבר קשה לדמיין תהליכים לוגיסטיים ללא שימוש בברקודים... הטכנולוגיה שהפכה לחלק בלתי נפרד מהמסחר העולמי באופליין ובאונליין ועומדת לרשותכם בקבוצת מפעיל, מאפשרת לכידת מידע מפורט על כל הזמנה ומשלוח ללא טעויות הקלדה והזנת נתונים, אימות מדויק למוצרים ולמספרי המק"טים, ביצוע מעקב יעיל למלאי במחסנים השונים, למשלוחים, לערוצי השילוח ולשירות לקוחות. הברקודים משמשים גם לקליטת מלאי במרלו"גים, במסירת הזמנות למובילים העושים דרכם ללקוחות הקצה, לקבלת החזרות מהצרכנים ותורמים משמעותית ליעילות התפעולית של כל ארגון אשר מפעיל מערכי אחסון, לוגיסטיקה ושילוח. בנוסף, טכנולוגיית הברקוד חוסכת את הצורך בספירה ידנית של כל פריט מלאי – תהליך ארוך, מסורבל ורצוף טעויות אנוש ומאפשרת ניהול אוטומטי ומדויק של המלאי, בכל רגע נתון. בנוסף באפשרותכם לזהות ירידה ברמת המלאי ולהצטייד במלאי חדש מבעוד מועד. לשימוש בברקודים במערכי אחסון, לוגיסטיקה ושילוח מהווה יתרון משמעותי גם בפן החשבונאי: היכולת שלכם לשייך כל מוצר ופריט למסמכים כמו שטר מטען, תעודת משלוח וחשבונית, מספקת לכם מידע מלא אודות תנועות המלאי, תזרים המזומנים והמצב הפיננסי של העסק בכל רגע נתון.

חברות תשתית

חברות תעשייתיות

גופים בטחוניים

התעשיות הביטחוניות והאוויריות מתאפיינות בפיתוח מוצרים מורכבים הדורשים תהליכי פיתוח ארוכים ויקרים. לכן תעשיות אלו היו מהראשונות שזיהו את היתרונות של טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד והפכו את מדפסות התלת ממד לכלי עבודה שכיח במחלקות המחקר והפיתוח, ההנדסה וברצפת הייצור. מדפסות התלת ממד מבית מפעיל הפועלות בתעשיות הביטחוניות והאוויריות, מאפשרות ייצור רכיבים מחומרי גלם פולימריים וממתכות וסגסוגות שונות. כמו כן, הן משמשות להדפסת מודלים משעווה ורכיבי עזר לתבניות ויציקות. השילוב בין מדפסות אלו לסורקים תלת ממדיים ולתוכנות חדשניות, מאפשר לאנשי העיצוב והפיתוח ההנדסי לייצר דגמים רבים, לממש רעיונות שונים, לנהל תהליכי ניסוי ותהייה ולייצר רכיבים לפי דרישה, ללא צורך באחסון וניהול מלאי. באופן זה, מדפסות התלת ממד תורמות משמעותית לשיפור תהליכי הייצור, לקיצור לוחות הזמנים ולחיסכון כספי ניכר.

הנדסה מו"פ ותעשייה

בעולם של Industry 4.0, גישות הייצור המסורתיות מפנות את מקומן אט אט לטכנולוגיות פורצות דרך וביניהן טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד. טכנולוגיה זו, אשר פרצה לחיינו בשנים האחרונות ומאז היא רק משתפרת והולכת, הובילה מהפכה בעולם ההנדסה, המו"פ והתעשייה והיא מאפשרת ייצור מהיר של אב טיפוס וסדרות ייצור קטנות, בינוניות וגדולות ומוצרים קלים, חזקים, יעילים ותחרותיים יותר. שילוב מדפסות תלת ממד שולחניות או תעשייתיות מבית קבוצת מפעיל, יאפשר לכם, המהנדסים ואנשי הטכנולוגיה, לבדוק בקלות חלופות שונות לתכנון המוצר, לקצר משמעותית את ה-Time to market תוך חיסכון כספי ניכר ושיפור משמעותי בפרודוקטיביות.

הנדסה ואדריכלות

משרדי ממשלה ורשויות מקומיות

רכב, תעופה וחלל

מהפכת הדפסת התלת-ממד אותה מובילה בישראל קבוצת מפעיל, יצרה מהפכה בתעשיית הרכב, התעופה והחלל

מותגים