סורקי ברקוד

סורקי הברקוד (הנקראים גם "קוראי ברקוד" או "אקדחי ברקוד") האלחוטיים והקוויים האיכותיים והעמידים של מפעיל, קוראים את כל סוגי הברקודים החד-ממדיים והדו-ממדיים הקיימים. באמצעות סריקת קרן אור, המידע מועבר למחשב בו מותקנת תוכנה המזהה את הפריט ומאפשרת ניהול יעיל של המלאי לאורך כל שרשרת האספקה.

סורקי הברקוד של מפעיל מבוססים על 3 טכנולוגיות: סורק לייזר, סורק CCD המבוסס על אור אדום וחיישנים שמסוגל להמיר את הברקוד לטקסט קריא וסורק ברקוד Imager המפענח תמונה לתוכן קריא והם מגיעים במגוון תצורות: סורק ברקוד מוקשח לסביבות לתעשייה, סורקים לקמעונאות הקוראים ברקודים ממסכים, סורקי ברקוד נייחים, ניידים ועוד.

המוצרים שלנו

סורק אצבע בלוטות' RS5100 ZEBRA

סורק אצבע בלוטות' RS5100 ZEBRA

סורק לביש לאצבע 'לך לכל מקום' שנבנה עבור הארגון שלך
עוד פרטים
TC52X Series ZEBRA

TC52X Series ZEBRA

הפתרון הארגוני המתקדם ביותר עבור שירותי בריאות
עוד פרטים
MC3300 Series ZEBRA

MC3300 Series ZEBRA

עוד פרטים
טען עוד

היתרונות שלנו

מרכז ידע ארצי מוביל בטכנולוגיות ברקוד

סל פתרונות ברקוד מהחברות המובילות בעולם

מערך שירות ארצי באתר הלקוח

מתכלים איכותיים לכל סביבת עבודה עם הסמכות COC

תעשיות

רפואה, דנטל ואודיולוגיה

עולם הרפואה עושה שימוש רב בעזרים ורכיבים המותאמים אישית ללקוח ומתאפיינים בעיצוב גיאומטרי מורכב וייחודי לכל מטופל. התפתחות טכנולוגיות ההדפסה בתלת ממד, הביאה אל עולמות הרפואה, רפואת השיניים ועזרי השמיעה קפיצת מדרגה טכנולוגית, אשר סיפקה לרופאים ומטפלים כמוכם, אינספור אפשרויות חדשות ושיפרה משמעותית את יכולתכם לסייע למטופלים. באמצעות שילוב סורקי תלת ממד ומדפסת תלת ממד, באפשרותכם להפיק מודל דיגיטלי ולהדפיס עזרים כירורגיים, תותבים, עזרי שמיעה, מודלים אנטומיים, רכיבים דנטליים ודגמים המשמשים סטודנטים לרפואה. את העזרים הללו תוכלו לייצר באמצעות פולימריים שחלקם מאושרים רפואית למגע ואף להשתלה בבני אדם, כגון מפרקים, שחזור עצם, כתרים דנטליים וכדומה. בעתיד הנראה לעין, תחום ההדפסה בתלת ממד יאפשר גם הדפסה ביולוגית מחומרים אורגניים, להדפסת תאים ואברים. טכנולוגיית הדפסת התלת ממד לעולם הרפואה תורמת משמעותית לאיכות החיים של המטופלים. החיסכון בכוח אדם, תהליך הייצור המהיר מאפשר תפוקה של עשרות ומאות רכיבים מחומרים שונים ובצבעים שונים מדי יום, התאמה אישית לנתוני המטופל וקיצור משמעותי בזמן ההמתנה ובעלויות הייצור - כל אלו מנגישים למטופלים טכנולוגיות ופתרונות רפואיים שהיו בלתי אפשריים עד לפני מספר שנים. מדפסות תלת ממד של קבוצת מפעיל עומדות לרשותכם עם תוכנות ניהול ידידותיות המבוססות על אלגוריתמים ייחודיים, המבטיחים תהליך ייצור אופטימלי עם פחת מינימלי, תוצאות מיטביות ובמחירים נמוכים יחסית לשיטות הייצור המסורתיות.

אחסון, לוגיסטיקה ושילוח

היום, כבר קשה לדמיין תהליכים לוגיסטיים ללא שימוש בברקודים... הטכנולוגיה שהפכה לחלק בלתי נפרד מהמסחר העולמי באופליין ובאונליין ועומדת לרשותכם בקבוצת מפעיל, מאפשרת לכידת מידע מפורט על כל הזמנה ומשלוח ללא טעויות הקלדה והזנת נתונים, אימות מדויק למוצרים ולמספרי המק"טים, ביצוע מעקב יעיל למלאי במחסנים השונים, למשלוחים, לערוצי השילוח ולשירות לקוחות. הברקודים משמשים גם לקליטת מלאי במרלו"גים, במסירת הזמנות למובילים העושים דרכם ללקוחות הקצה, לקבלת החזרות מהצרכנים ותורמים משמעותית ליעילות התפעולית של כל ארגון אשר מפעיל מערכי אחסון, לוגיסטיקה ושילוח. בנוסף, טכנולוגיית הברקוד חוסכת את הצורך בספירה ידנית של כל פריט מלאי – תהליך ארוך, מסורבל ורצוף טעויות אנוש ומאפשרת ניהול אוטומטי ומדויק של המלאי, בכל רגע נתון. בנוסף באפשרותכם לזהות ירידה ברמת המלאי ולהצטייד במלאי חדש מבעוד מועד. לשימוש בברקודים במערכי אחסון, לוגיסטיקה ושילוח מהווה יתרון משמעותי גם בפן החשבונאי: היכולת שלכם לשייך כל מוצר ופריט למסמכים כמו שטר מטען, תעודת משלוח וחשבונית, מספקת לכם מידע מלא אודות תנועות המלאי, תזרים המזומנים והמצב הפיננסי של העסק בכל רגע נתון.

חברות תעשייתיות

חברות תשתית

גופים בטחוניים

התעשיות הביטחוניות והאוויריות מתאפיינות בפיתוח מוצרים מורכבים הדורשים תהליכי פיתוח ארוכים ויקרים. לכן תעשיות אלו היו מהראשונות שזיהו את היתרונות של טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד והפכו את מדפסות התלת ממד לכלי עבודה שכיח במחלקות המחקר והפיתוח, ההנדסה וברצפת הייצור. מדפסות התלת ממד מבית מפעיל הפועלות בתעשיות הביטחוניות והאוויריות, מאפשרות ייצור רכיבים מחומרי גלם פולימריים וממתכות וסגסוגות שונות. כמו כן, הן משמשות להדפסת מודלים משעווה ורכיבי עזר לתבניות ויציקות. השילוב בין מדפסות אלו לסורקים תלת ממדיים ולתוכנות חדשניות, מאפשר לאנשי העיצוב והפיתוח ההנדסי לייצר דגמים רבים, לממש רעיונות שונים, לנהל תהליכי ניסוי ותהייה ולייצר רכיבים לפי דרישה, ללא צורך באחסון וניהול מלאי. באופן זה, מדפסות התלת ממד תורמות משמעותית לשיפור תהליכי הייצור, לקיצור לוחות הזמנים ולחיסכון כספי ניכר.

הנדסה ואדריכלות

הנדסה מו"פ ותעשייה

בעולם של Industry 4.0, גישות הייצור המסורתיות מפנות את מקומן אט אט לטכנולוגיות פורצות דרך וביניהן טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד. טכנולוגיה זו, אשר פרצה לחיינו בשנים האחרונות ומאז היא רק משתפרת והולכת, הובילה מהפכה בעולם ההנדסה, המו"פ והתעשייה והיא מאפשרת ייצור מהיר של אב טיפוס וסדרות ייצור קטנות, בינוניות וגדולות ומוצרים קלים, חזקים, יעילים ותחרותיים יותר. שילוב מדפסות תלת ממד שולחניות או תעשייתיות מבית קבוצת מפעיל, יאפשר לכם, המהנדסים ואנשי הטכנולוגיה, לבדוק בקלות חלופות שונות לתכנון המוצר, לקצר משמעותית את ה-Time to market תוך חיסכון כספי ניכר ושיפור משמעותי בפרודוקטיביות.

משרדי ממשלה ורשויות מקומיות

רכב, תעופה וחלל

מהפכת הדפסת התלת-ממד אותה מובילה בישראל קבוצת מפעיל, יצרה מהפכה בתעשיית הרכב, התעופה והחלל

מותגים

חברת מפעיל מספקת סורקי ברקוד אלחוטיים וקוויים (נקראים גם "קוראי ברקוד" או "אקדחי ברקוד"). הסורקים האיכותיים והעמידים של מפעיל, קוראים את כל סוגי הברקודים החד-ממדיים והדו-ממדיים הקיימים. באמצעות סריקת קרן אור, המידע מועבר למחשב בו מותקנת תוכנה המזהה את הפריט ומאפשרת ניהול יעיל של המלאי לאורך כל שרשרת האספקה.

 

סורקי הברקוד של חברתנו מבוססים על 3 טכנולוגיות: סורק לייזר, סורק CCD המבוסס על אור אדום וחיישנים שמסוגל להמיר את הברקוד לטקסט קריא, וסורק ברקוד Imager המפענח תמונה לתוכן קריא. הם מגיעים במגוון תצורות: סורק ברקוד מוקשח לסביבות לתעשייה, סורקים לקמעונאות הקוראים ברקודים ממסכים, סורקי ברקוד נייחים, ניידים ועוד.

 

כמה מילים על ברקודים וסורקים

הברקודים המסחריים מלווים את העולם העסקי, התעשייתי והמסחרי כבר למעלה מחצי יובל שנים. המצאה זו הובילה לשינוי מהותי בכל הקשור למעקב אחר סחורות ומשלוחים בענפי המסחר, התעשייה, המזון, הלוגיסטיקה, הבריאות ועוד. כידוע, תווית הברקוד מודפסת על ידי מדפסות ייעודיות, שגם אותן חברתנו מספקת (הרחבה בהמשך מאמר זה), כאשר סורק או קורא הברקוד מפענח את המידע המופיע על התווית. המידע הינו קוד מוטבע לנתונים (מספר סידורי או מק"ט), מה שמאפשר לכמת ולנהל באופן יעיל סחורות ומלאי, לזהות ולאמות פריטים, ולנטר אותם לאורך שרשרת האספקה.

חברתנו נמנית על המובילות בישראל בפתרונות הברקוד ההוליסטיים או הנקודתיים. מדובר בפתרונות שאנו מתאימים באופן פרטני לכל לקוח, לאור מיפוי הדרישות והצרכים של סביבת העבודה, לרבות קוראי הברקוד, מדפסות הברקוד והתוכנות. בהמשך, הצוות המקצועי של חברתנו מגיש המלצות מקצועיות עבור יישום והטמעה של פתרונות ברקוד בארגון, בן אם מדובר בסורקי ברקוד חוטיים, חד או דו מימדיים.

זאת, בנוסף למדפסות ברקוד ניידות ונייחות, תוכנות ברקוד, טאבלטים ומסופונים ניידים, וכן חומרים מתכלים כגון ריבונים ומדבקות. הצוות ממשיך ללוות את הלקוח עם שירות אישי ויעיל בפריסה ארצית נרחבת, המבוסס על ניסיון של חברה הפועלת בתחום כבר למעלה מ- 40 שנה.

 

סוגים שונים של סורקי ברקודים מתקדמים

סריקת ברקוד יכולה להתבצע באמצעים שונים, אותם יש להתאים באופן ספציפי לצרכי הארגון לפי סוג המוצרים והתוויות, התנהלות העבודה השוטפת, סביבת העבודה, שיקולי עלות – תועלת ועוד. לפניכם מספר דוגמאות של סורק ברקודים שחברת מפעיל מספקת:

  • סורק עם מקלדת מובנית מסדרת  MC33X – זהו קורא ברקוד המעניק דרך קלה להעצמת העסק באמצעות מחשוב נייד ומתקדם על בסיס אנדרואיד. מדבר בסדרת ברקודים מצליחה מאוד המבוססת על מחשב כף יד קל משקל ורב תכליתי, בו ניתן להשתמש ברצפות ייצור, בחלק האחורי של חנויות, במחסנים ועוד.
  • סורק אצבע בלוטות' –  RS5100 ZEBRA- זהו סורק ברקוד לביש לאצבע שניתן ללכת איתו לכל מקום. הסורק משתלב היטב במגמת המכשירים הלבישים המודרניים, שהינם קלים ביותר לשימוש ואינם מצריכים הכשרה מיוחדת. הם גם משתלבים עם ציפיות העובדים בעידן הנוכחי, מעניקים גמישות האופטימאלית של סביבת העבודה, ובעלי עיצוב המקנה תנועה חופשית מול לקוחות ובתוך הארגון. כמו כן, הסורק מאופיין בעיצוב עמיד וחזק המבטיח אורך חיים ממושך, ומציע אפשרויות סריקה מגוונות שניתנות להתאמה לסביבה העסקית. כל זאת, בעלות כוללת נמוכה ובתוספת של אביזרים המקטינים את העלות ואת זמן הניהול.
  • מחשב מגע  TC52x-HCלשירותי בריאות – מדובר במחשב מגע של חברת זברה, המשלב מגוון תכונות נחוצות ויעילות לשיפור זרימת העבודה של עובדי שירות בתחום הבריאות. למחשב מעבד 2.4 ג'יגה הרץ וזיכרון UFS, המספקים יחדיו כוח עוצמתי להפעלה של כלל יישומי הנתונים והקול בו זמנית. כמו כן, המחשב מגיע עם סוללה הניתנת להחלפה בקלות, צג HD בגודל חמישה אינטש בעל נראות מצוינת ורזולוציה אופטימאלית, וכן מצלמת צבע אחורית 13 מגה פיקסל שאיתה ניתן להפיק תמונות מפורטות וחדות. באמצעות מצב UDI הקיים במחשב באופן מובנה, המשתמשים יכולים לסרוק בקלות בהצבעה כל ברקוד של פריט, בעוד המחשב מזהה ולוכד את כלל הברקודים.

 

קשת רחבה של פתרונות ברקוד נוספים

כאמור, לצד הסורקים מספקת חברת מפעיל קשת רחבה של פתרונות נוספים לתחום הברקוד, בהתאמה אישית מדויקת ללקוח וצרכיו. על הפתרונות נמנות בין היתר מדפסות ברקוד. אנו המפיץ הראשי של מדפסות TOSHIBA, וכן משווקים מורשים של מדפסות תוצרת ZEBRA. חברתנו מספקת מדפסות ברקוד תעשייתיות המתאימות לעבודה בתנאים מאתגרים בקווי ייצור ומפעלים, מדפסות ברקוד משרדיות שניתן לנייד על עגלות, ומדפסות ברקוד ניידות שניתן לתפעל מהטלפון הנייד ומתאימות במיוחד לעובדי שטח ולנהגי חלוקה.

המדפסות מסוגלות לספק תפוקות, רזולוציות ומידות שונות של מדבקות ברקוד, בהתבסס על שתי טכנולוגיות. האחת הינה Thermal Transfer שבה נעשה שימוש בסרט דיו מחומם, כאשר הדיו עובר למדבקה באופן עמיד למים וחום. השנייה שנקראת Direct Thermal מתבססת על נייר תרמי, שהצבע שלו משתנה בחימום ולכן אין צורך בדיו. בשיטה זו מתקבלות תוויות שאינן עמידות לטמפרטורות גבוהות ולקרינת שמש.

 

לפרטים נוספים – פנו אלינו

חברת מפעיל מתמחה בפתרונות כוללים בתחום המחשוב העסקי והדפוס. למידע נוסף על קוראי ברקוד ופתרונות ברקוד נוספים, ניתן ליצור קשר עם חברתנו בטלפון 03-9183355.