מדפסות ברקוד

קבוצת מפעיל היא המשווקת הבלעדית של מדפסות ברקוד מבית TOSHIBA, המיועדות לשימושים שונים:

כמו-כן משווקת מורשית של מדפסות ,סורקים ומסופונים תוצרת ZEBRA .

מדפסות ברקוד תעשייתיות המיועדות לעבודה אינטנסיבית בתנאים קשים במפעלים וקווי ייצור.
מדפסות ברקוד משרדיות הניתנות לניוד על גבי עגלות ומיועדות לעבודה עם קוראי ברקודים איכותיים
מדפסות ברקוד ניידות הניתנות לתפעול באמצעות הטלפון הנייד, עושות שימוש בנייר תרמי ומתאימות במיוחד לנהגי חלוקה ולעובדים בשטח.
מסופונים
מדפסות הברקוד של מפעיל מציעות מגוון מידות למדבקות ברקוד, רזולוציות הדפסה ותפוקות הדפסה שונות בשתי טכנולוגיות הדפסה:

Thermal Transfer – מדפסות המשתמשות בסרט דיו שחומם כשהדיו עובר למדבקה. הדיו שנמצא על המדבקה עמיד בפני מים וחום.
Direct Thermal – מדפסות המבוססות על נייר תרמי המשנה את צבעו לאחר החימום ולכן אינן זקוקות לסרט דיו. תוויות המודפסות בטכנולוגיה זו, אינן עמידות בקרינת שמש ובטמפרטורה גבוהה.

המוצרים שלנו

GK420T ZEBRA

GK420T ZEBRA

עוד פרטים
TOSHIBA EX4TR

TOSHIBA EX4TR

Toshiba שילבה את הניסיון, הידע והמחויבות שלה לאיכות ואמינות עם טכנולוגיות מובילות בשוק כדי להציע את מה שיהפוך במהירות לסטנדרט בתעשייה.
עוד פרטים
ZM400 ZEBRA

ZM400 ZEBRA

עוד פרטים
טען עוד

היתרונות שלנו

מרכז ידע ארצי מוביל בטכנולוגיות ברקוד

סל פתרונות ברקוד מהחברות המובילות בעולם

מערך שירות ארצי באתר הלקוח

מתכלים איכותיים לכל סביבת עבודה עם הסמכות COC

תעשיות

בריאות

שירותי הבריאות המודרנית והמעבדות הרפואיות השונות נדרשות לנהל מלאי של חומרים, לנהל מידע ולאמת זהות של מטופלים. כל טעות אנוש עלולה לעלות בחיי אדם וכאן טכנולוגיות הברקוד של מפעיל נכנסות לתמונה. באמצעות פתרונות ברקוד לעולם הבריאות מבית מפעיל, באפשרותכם לאמת שהמטופל הוא המטופל הנכון הודות לברקוד המודפס על צמיד היד ולוודא שהטיפול שניתן לו הוא הטיפול הרפואי והתרופתי שאכן דרוש לו, מיהו הרופא המטפל ומהי ההיסטוריה הטיפולית, באמצעות ברקודים זהים המודפסים על המסמכים הרפואיים. יכולת האימות באה לידי ביטוי גם בבדיקות המעבדה, בהם יש צורך בשיוך חד משמעי של כל בדיקה, כל דגימה וכל מבחנה, למטופל הנכון – באמצעות מדבקת ברקוד. כך תוכלו לעקוב ביעילות אחר "מסע המטופל", לצפות בכל המידע הרפואי הרלוונטי, להבין היכן המטופל נמצא מבחינת מחזור הטיפול או התרופות ובכך לייעל את ההליך הרפואי ו/או לקצר את תקופת האשפוז. לטכנולוגיית הברקוד תרומה משמעותית ליעילות התפעולית של מוסדות בריאות שונים. באפשרותכם להזין נתונים באופן מהיר ומדויק, לנהל את המלאי באופן שיבטיח זמינות מלאה של כל חומר, תרופה או עזר רפואי, יניע תהליכים אוטומטיים של חידוש מלאי, כאשר רמת המלאי מגיעה לסף מסוים ויאפשר החזרות של פריטים פגומים או פגי-תוקף ליצרנים.

אחסון, לוגיסטיקה ושילוח

היום, כבר קשה לדמיין תהליכים לוגיסטיים ללא שימוש בברקודים... הטכנולוגיה שהפכה לחלק בלתי נפרד מהמסחר העולמי באופליין ובאונליין ועומדת לרשותכם בקבוצת מפעיל, מאפשרת לכידת מידע מפורט על כל הזמנה ומשלוח ללא טעויות הקלדה והזנת נתונים, אימות מדויק למוצרים ולמספרי המק"טים, ביצוע מעקב יעיל למלאי במחסנים השונים, למשלוחים, לערוצי השילוח ולשירות לקוחות. הברקודים משמשים גם לקליטת מלאי במרלו"גים, במסירת הזמנות למובילים העושים דרכם ללקוחות הקצה, לקבלת החזרות מהצרכנים ותורמים משמעותית ליעילות התפעולית של כל ארגון אשר מפעיל מערכי אחסון, לוגיסטיקה ושילוח. בנוסף, טכנולוגיית הברקוד חוסכת את הצורך בספירה ידנית של כל פריט מלאי – תהליך ארוך, מסורבל ורצוף טעויות אנוש ומאפשרת ניהול אוטומטי ומדויק של המלאי, בכל רגע נתון. בנוסף באפשרותכם לזהות ירידה ברמת המלאי ולהצטייד במלאי חדש מבעוד מועד. לשימוש בברקודים במערכי אחסון, לוגיסטיקה ושילוח מהווה יתרון משמעותי גם בפן החשבונאי: היכולת שלכם לשייך כל מוצר ופריט למסמכים כמו שטר מטען, תעודת משלוח וחשבונית, מספקת לכם מידע מלא אודות תנועות המלאי, תזרים המזומנים והמצב הפיננסי של העסק בכל רגע נתון.

חברות תעשייתיות

חברות תשתית

בתי חולים

גופים בטחוניים

התעשיות הביטחוניות והאוויריות מתאפיינות בפיתוח מוצרים מורכבים הדורשים תהליכי פיתוח ארוכים ויקרים. לכן תעשיות אלו היו מהראשונות שזיהו את היתרונות של טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד והפכו את מדפסות התלת ממד לכלי עבודה שכיח במחלקות המחקר והפיתוח, ההנדסה וברצפת הייצור. מדפסות התלת ממד מבית מפעיל הפועלות בתעשיות הביטחוניות והאוויריות, מאפשרות ייצור רכיבים מחומרי גלם פולימריים וממתכות וסגסוגות שונות. כמו כן, הן משמשות להדפסת מודלים משעווה ורכיבי עזר לתבניות ויציקות. השילוב בין מדפסות אלו לסורקים תלת ממדיים ולתוכנות חדשניות, מאפשר לאנשי העיצוב והפיתוח ההנדסי לייצר דגמים רבים, לממש רעיונות שונים, לנהל תהליכי ניסוי ותהייה ולייצר רכיבים לפי דרישה, ללא צורך באחסון וניהול מלאי. באופן זה, מדפסות התלת ממד תורמות משמעותית לשיפור תהליכי הייצור, לקיצור לוחות הזמנים ולחיסכון כספי ניכר.

הנדסה ואדריכלות

הנדסה מו"פ ותעשייה

בעולם של Industry 4.0, גישות הייצור המסורתיות מפנות את מקומן אט אט לטכנולוגיות פורצות דרך וביניהן טכנולוגיית ההדפסה בתלת ממד. טכנולוגיה זו, אשר פרצה לחיינו בשנים האחרונות ומאז היא רק משתפרת והולכת, הובילה מהפכה בעולם ההנדסה, המו"פ והתעשייה והיא מאפשרת ייצור מהיר של אב טיפוס וסדרות ייצור קטנות, בינוניות וגדולות ומוצרים קלים, חזקים, יעילים ותחרותיים יותר. שילוב מדפסות תלת ממד שולחניות או תעשייתיות מבית קבוצת מפעיל, יאפשר לכם, המהנדסים ואנשי הטכנולוגיה, לבדוק בקלות חלופות שונות לתכנון המוצר, לקצר משמעותית את ה-Time to market תוך חיסכון כספי ניכר ושיפור משמעותי בפרודוקטיביות.

משרדי ממשלה ורשויות מקומיות

רפואה, דנטל ואודיולוגיה

עולם הרפואה עושה שימוש רב בעזרים ורכיבים המותאמים אישית ללקוח ומתאפיינים בעיצוב גיאומטרי מורכב וייחודי לכל מטופל. התפתחות טכנולוגיות ההדפסה בתלת ממד, הביאה אל עולמות הרפואה, רפואת השיניים ועזרי השמיעה קפיצת מדרגה טכנולוגית, אשר סיפקה לרופאים ומטפלים כמוכם, אינספור אפשרויות חדשות ושיפרה משמעותית את יכולתכם לסייע למטופלים. באמצעות שילוב סורקי תלת ממד ומדפסת תלת ממד, באפשרותכם להפיק מודל דיגיטלי ולהדפיס עזרים כירורגיים, תותבים, עזרי שמיעה, מודלים אנטומיים, רכיבים דנטליים ודגמים המשמשים סטודנטים לרפואה. את העזרים הללו תוכלו לייצר באמצעות פולימריים שחלקם מאושרים רפואית למגע ואף להשתלה בבני אדם, כגון מפרקים, שחזור עצם, כתרים דנטליים וכדומה. בעתיד הנראה לעין, תחום ההדפסה בתלת ממד יאפשר גם הדפסה ביולוגית מחומרים אורגניים, להדפסת תאים ואברים. טכנולוגיית הדפסת התלת ממד לעולם הרפואה תורמת משמעותית לאיכות החיים של המטופלים. החיסכון בכוח אדם, תהליך הייצור המהיר מאפשר תפוקה של עשרות ומאות רכיבים מחומרים שונים ובצבעים שונים מדי יום, התאמה אישית לנתוני המטופל וקיצור משמעותי בזמן ההמתנה ובעלויות הייצור - כל אלו מנגישים למטופלים טכנולוגיות ופתרונות רפואיים שהיו בלתי אפשריים עד לפני מספר שנים. מדפסות תלת ממד של קבוצת מפעיל עומדות לרשותכם עם תוכנות ניהול ידידותיות המבוססות על אלגוריתמים ייחודיים, המבטיחים תהליך ייצור אופטימלי עם פחת מינימלי, תוצאות מיטביות ובמחירים נמוכים יחסית לשיטות הייצור המסורתיות.

רכב, תעופה וחלל

מהפכת הדפסת התלת-ממד אותה מובילה בישראל קבוצת מפעיל, יצרה מהפכה בתעשיית הרכב, התעופה והחלל

מותגים