עתיד הטיסה האוטונומית של VECROS עם טכנולוגיית HP Multi Jet Fusion

VECROS הוא הסטארט-אפ הראשון של רחפני בינה מלאכותית מרחבית בהודו.

החברה מחוללת מהפכה ברובוטיקה אווירית על ידי הנגשת טיסה אוטונומית מתקדמת לצרכנים, ארגונים וסוכנויות ממשלתיות בהודו, על ידי רחפן ראשון מסוגו באוטונומיה ברמה 4 בשם ATHERA1.

החזון שלהם הוא ליצור את הרחפנים החכמים ביותר בעולם, המופעלים על ידי בינה המלאכותית ויכולות לפעול בסביבות ללא GPS, עם יכולות אוטונומיות לזיהוי מכשולים מכל הכיוונים בלי להסתמך על תשתיות ניווט קיימות. הפתרון משלב חדשנות בחומרה וגם בתוכנה.

יכולת הבינה המלאכותית ומערכת הרכבת המטען הרב-תכליתית שלה מעניקות למשתמשים אפשרות להרכיב מגוון מטענים – כגון LIDAR, מצלמת תרמית ו-RGB ברזולוציה גבוהה, מצלמות IR וכו' – תוך שימוש בבינה מלאכותית לביצוע משימות במהירות, בבטחה ובאמינות.

VECROS אימצה את טכנולוגיית HP Multi Jet Fusion ובאמצעותה ייעלה ושיפרה את העיצוב והעמידות של חלקים המשמשים לבניית הרחפן , ATHERA מדפסת התלת ממד התעשייתית HP Jet Fusion 5210 אפשרה להם את הגמישות הדרושה עבור הרחפנים כדי לשלב את כל התכונות והמנגנונים שהם צריך, בנוסף לשיפור העיצוב שלו והתאמתו

האתגר

ATHERA הוא רחפן כטב"ם (כלי טיס בלתי מאויש) חכם הניתן להרחבה ומופעל על ידי AI שיכול לנווט באופן אוטונומי בעולם התלת-ממד שסביבו, לזהות מכשולים ולהימנע מהם, לבצע משימות שונות כמו בדיקות אוויריות בזמן אמת, מיפוי דו מימד ותלת מימד איסוף נתונים, ניתוח והפקת דוחות מהירים, כך שהפיתוח שלו הוא הרבה מעבר להטסה של רחפן.

כחלק מהעיצוב הזה, הם גם משתמשים בצבע PU לתהליך הפוסט פרוססינג.

4AA8-3354ENW
122

"בתהליך הייצור, התמקדנו ב-HP MJF מכיוון שהתהליך ב-MJF אינו דורש מבני תמיכה, והוא מספק גמישות גבוהה במונחים של מימד לוחות הבנייה. זה נותן לנו את הגמישות להפוך את העיצוב שלנו למושך יותר מבחינה אסתטית, לדוגמה: לרכיבים המיוצרים יש גימור משטח חלק יותר עם פחות נראות של שכבות, זה גם פחות שביר"

לקוח

VECROS

תעשייה

הנדסה תעשייתית

טכנולוגייה

מדפסת: HP Jet Fusion 5210

חומר: HP 3D High Reusability PA 12

סקטור

רחפנים ורובוטיקה

יתרונות

  • אינו דורש מבני תמיכה
  • מספק גמישות גבוהה בייצור
  • גימור חלק וחזק יותר
  • חוסך בזמן וכסף
חטיבת תלת ממד
לחץ על התמונה לעבור לעמוד המוצר
1211

הפתרון

לדברי Rajesheree and Deepak, "העבודה עם  -MJF של HP נתנה לנו את הגמישות להוסיף את כל התכונות ומנגנוני העבודה שאנחנו צריכים מבלי לבזבז יותר מדי זמן וכסף", מה שלא היה המקרה לו היו בוחרים בתהליכי ייצור קונבנציונלי.

לאחר מספר איטרציות של המוצר, VECROS הצליחה לייעל את העיצוב של ATHERA.

"המראה והתחושה הנוכחיים האלו הם בדיוק מה שתכננו בהתחלה", אומר Besta Prem Sai – מנכ"ל VECROS.

"זה נראה מבטיח ובדקנו את זה בהצלחה בשטח".

למרות שהם מרוצים מהעיצוב הנוכחי, ב-VECROS ימשיכו לחפש דרכים לייעל עוד יותר את העיצוב של ATHERA באמצעות טכנולוגיית HP Multi Jet Fusion.

אפילו באיטרציה הנוכחית שלה, ATHERA היא כלי אידיאלי לטיפול בבדיקות, תחזוקה ומעקב בתעשיות, כמו כרייה, בנייה, תקשורת, נפט וגז ועוד.

בנוסף לעיצוב שלו, תכונות מפתח אחרות, כמו מערכת הניווט החזותית ומערכת הימנעות ממכשולים, יחד עם זיהוי אובייקטים בזמן אמת, מעקב וניתוחים אחרים הם שהופכים את המוצר של ATHERA – ו-VECROS – ליחיד מסוגו .

חטיבת תלת ממד
HP Jet Fusion 5200 מדפסת תעשייתית מקצועית
מעוניינים לקבל פרטים נוספים על המדפסת ועל פתרונות נוספים?

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם