IPRINT

שי בן שימול, מנהל Iprint, מספר על הניסיון המוצלח ביישום המערכת ע"י מפעיל HP PageWide – מדפסת פורמט רחב מסוג הזרקת דיו המהירה בעולם.

חברת מפעיל החלה לאחרונה לשווק את HP PageWide –  מדפסת הזרקת דיו בפורמט רחב המהירה ביותר בעולם – המיועדת להדפסת שרטוטים טכניים בצבע, באחוזי כיסוי גבוהים.  HP PageWide ידועה במהירות עבודה חסרת תקדים  (18 מטר בדקה) ושמירה על איכות הדפסה גבוהה וקבועה לכל אורך התהליך. HP PageWide מיועדת למכוני העתקות וסביבות עבודה תובעניות, המעוניינים להוביל את הארגון לחסכון משמעותי בזמני עבודה ובעלויות.

חברת Iprint מספרת על ניסיונה המוצלח עם  HP PageWide 

Iprint נוסדה בשנת 2009 והיא מתמחה בהדפסות דיגיטליות מתקדמות, הדפסות אופסט, עבודות גמר וקדם דפוס.  Iprint היא One Stop Shop המספקת ללקוחותיה את כל הפתרונות תחת קורת גג אחת. בחברה מועסקים כ-50 עובדים כולל דפסים מקצועיים, טכנאים, עובדי מחלקת גמר ושירות. החברה מחזיקה במכונות דפוס מתקדמות, מכונות פלוטר גיליוטינה חשמלית, מכונת ביגים, כריכה ועוד.

"הרגשנו שאנחנו עובדים לא יעיל ורצינו שינוי"

"לפני שרכשנו את HP Page Wide עבדנו במשך שנים עם שלושה פלוטרים להדפסת מפות, שרטוטים, תכניות ומסמכים טכניים ושמנו לב שלוקח לנו הרבה זמן לבצע עבודות מורכבות, בעיקר כשמדובר בעבודות צבע  הכוללות סטים מקופלים והגשות מחוברות" מספר שי. "קיבלנו החלטה" הוא מוסיף "שאנחנו רוצים להתקדם, למקם את עצמנו בחוד החנית בפרמטרים של איכות, מהירות וזמני אספקה ולהציע ללקוחות פתרון יותר מודרני ומתקדם מבחינה טכנולוגית, ולכן בחרנו ב HP Page Wide "

"עם מפעיל הרגשנו שאנחנו בידיים מקצועיות וטובות". "הבחירה של  Iprintבמפעיל נבעה ממקצועיות החברה, ניסיונה העשיר בתחום המדפסות בפורמט הרחב, ומערך השירות הנרחב שלה.  גם המודל העסקי של מפעיל של חיוב לפי פעימה בלבד היווה שיקול חשוב בהחלטה שלנו. כך אנו מצמצמים למינימום את ההוצאות הבלתי צפויות שלנו" מספר שי. "התהליך שהובילה מפעיל היה מקצועי מאד. צוות מפעיל למד את תהליכי העבודה ב Iprint, ניתח את הצרכים הספציפיים שלנו יצר פרופילי עבודה ייעודיים עבורנו והתאים את המערכת לדרישותינו. ה PageWide לדוגמה, מסייעת לנו להתמודד עם עומסי עבודה לא אחידים, המאפיינים את שגרת יומנו. כיום, גם כאשר יש "פיק" בשעה מאוחרת, הוא מסתיים מהר ואנחנו מצליחים גם לספק עבודה איכותית, גם לעמוד בלוחות הזמנים, גם לחסוך שעות עבודה ושעות נוספות של הצוות שלנו וגם להעמיס על המערכת עבודות נוספות. בזכות התוצאות הנהדרות שאנחנו חווים בפרק זמן כ"כ קצר החלטנו לאחר שבועיים בלבד לרכוש מערכת נוספת" מתאר שי. "הגענו עם ציפיות גבוהות והופתענו לטובה – הביצועים  של המערכת הדהימו אותנו" "כשקיבלנו את HP Page Wide הציפייה העיקרית שלנו הייתה לחיסכון בזמן הקיפול הידני. בפועל, קיבלנו הרבה מעבר לכך וזאת בזכות יישום מערכת כל כך מדויקת לצרכים שלנו שהטמיעה מפעיל, אנחנו מצליחים לספק ללקוחות מוצרים איכותיים ביותר בזמנים מהירים ביותר. אבל יותר מכך, HP Page Wide שינתה לנו את התפיסה לגבי שיטת העבודה שלנו". "המיקוד שלנו השתנה – אנחנו פחות מתמקדים בהדפסה ויותר מתמקדים בלתת שירות" " שבועיים לאחר ההתקנה, הצלחנו לסיים עבודה, שבעבר לקחה לנו חצי יום, ב 10 דקות בלבד. וזה מדהים" משתף שי. "בזכות קיצור הזמנים הדרמטי – חיסכון של 70% בזמן העבודה", מוסיף שי, מנהל חברת Iprint, "אנחנו מתעסקים במהלך היום פחות בפאן הטכני של הדפסה, קיפול והפקה ויותר במתן שירות". "כתוצאה מכך אנחנו לא רק מספקים מוצר איכותי הרבה יותר, אנחנו גם פנויים להעניק ללקוחותינו שירות יוצא דופן: מתייחסים אליהם בצורה הטובה ביותר, מקבלים מהם את ההזמנות מהר מאד, מבינים בדיוק מה הצרכים שלהם ומספקים להם את המוצרים במהירות שיא, וכל זאת שבועיים בלבד מיום שקיבלנו את המערכת. אנחנו מרגישים שהמערכת עם הליווי והיישום של מפעיל, שמה אותנו היום במקום אחר – שיש מכוני העתקות ויש את Iprint ", מסכם שי.
  • עוד על HP PageWide HP PageWide היא מדפסת פורמט רחב מתקדמת וחדשנית המספקת הדפסה איכותית, חדה ומפורטת בשחור לבן ובצבע. ייחודיות המערכת:
  • מהירות הדפסה יוצאת דופן הודות לטכנולוגיה חדשנית (ראשי דיו עומדים וניירות זזים)
  • ראשי דפוס בעלי אורך חיים גבוה
  • החלפה אוטומטית של גלילי נייר, ללא מגע יד אדם
  • קיפול אוטומטי ללא מגע יד אדם
  • עמידות לכל מזג אוויר עד 3 חודשים
  • מערכת תמיכה מבוססת ענן לניטור, בקרה ותחזוקה אוטומטית, המתריעה על תקלות טרם משלוח ללקוח
HP PageWide משווקת על ידי מפעיל, המתמחה כבר 75 שנה במתן פתרונות כוללים לארגונים ועסקים בתחומי ההדמייה, הדפוס המקצועי והמחשוב.