חדשנות בהדפסת תלת מימד במעבדת השיניים ROE

מעבדת השיניים ROE, שנוסדה בשנת 1926 על ידי מר רו מילר, התחילה כמעבדת שיניים קטנה בבעלות משפחתית.ROE  גדלה במהירות במהלך השנים, הודות למחויבות שלה לספק תותבות באיכות גבוהה.

באמצעות השקעה מתמשכת בטכנולוגיה והתמקדות במיומנת, ROE התפתחה למעבדת שיניים מובילה בארה"ב, המשרתת מגוון רחב של אנשי מקצוע ומטופלים ברפואת שיניים בדיוק וחדשנות יוצאי דופן.

תחת הנהגתו של BJ Kowalski ROE,  התמחתה ביצירת מכשירים דנטליים באיכות גבוהה כמו כתרים, גשרים, שיניים תותבות ושתלים.

צוות הטכנאים המיומנים שלהם משתמש בטכנולוגיה חדישה ובחומרים העדכניים ביותר כדי להבטיח תוצאות אופטימליות עבור המטופלים ולשביעות רצונם .

עם דגש חזק על איכות המוצרים והשירות ללקוחות, ROE הפכה לשותפה של אנשי מקצוע בתחום רפואת השיניים המחפשים פתרונות מהשורה הראשונה לצרכי בריאות הפה של המטופלים שלהם.

"ככל שענף הדנטל מתפתח, אסיגה הולכת ומתפתחת בד בבד כדי לתת את הפתרון המדויק לתחום הדנטל"

הדפסת מכשירים דנטליים כמו כתרים, גשרים, שיניים תותבות ושתלים בתלת מימד ב-ROE היא פתרון ייצור מומלץ כבר שנים רבות. ROE חוללה מהפכה בהליכי ההדפסה בתלת מימד על ידי שילוב מערכות Asiga.

בחירת הטכנולוגיה הביאה מיד שיפורים משמעותיים עם דיוק, יעילות ויציבות בייצור.

מדפסות התלת מימד מבית Asiga אפשרו ל-ROE ליצור מכשירים דנטליים מורכבים ומותאמים אישית עם דיוק מדהים במסגרת זמן קצרה ביותר עבור הלקוחות שלהם.

עם גישה למגוון רחב של חומרים צד ג (המדפסת עובדת בפלטפורמת חומרים פתוחה) ROE הצליחו להדפיס עם חומרי ההדפסה הדנטלית העדכניים בעולם, כולל סדרת Lucitone Digital Print מבית Dentsply Sirona.

"מבחינת נפח עבודה של מעבדת ROE, 60-70% מתבצע במדפסות Asiga"

ההשקעה שלנו בחדשנות, מדגישה את המחויבות המתמשכת של ROE Dental Laboratory להישאר בחזית הטכנולוגיה הדנטלית ושירות הלקוחות, אשר בסופו של דבר תועיל גם ללקוחות רופאי השיניים וגם למטופלים שלהם.

לקוח

מעבדת שיניים ROE

תעשייה

דנטל

פתרון טכנולוגי

מדפסות Asiga 3D

לחץ על התמונה לעבור לעמוד המוצר
Dazzle-Dental-Asiga-MAX-UV-PRO-4K-1
מדפסות תלת מימד ASIGA
מעוניינים לקבל פרטים נוספים על המדפסת ועל פתרונות נוספים?

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם