העתקות ישראל

מפעיל הטמיעה מערכת HP PageWide בחברת העתקות ישראל

HP PageWide מציבה סטנדרטים חדשים להדפסה בפורמט רחב.

במהלך חודש אוגוסט 2016 הטמיעה חברת מפעיל מערכת 8000 HP PageWide בשילוב מקפלת וסורק בחברת העתקות ישראל.8000 HP PageWide המהירה בעולם מסוגה, מדפיסה 18 מטר בדקה ומיועדת להדפסת שרטוטים טכניים בצבע, באחוזי כיסוי גבוהים ותוך שמירה על איכות הדפסה גבוהה לאורך התהליך. בחירתה של העתקות ישראל ב 8000 HP PageWide משקפת את מיצובה כמובילת שוק,  מחויבותה להיות תמיד בחוד החנית הטכנולוגית, והאמון רב השנים שהיא רוכשת למפעיל. העתקות ישראל מובילה טכנולוגית חברת העתקות ישראל נוסדה בשנת 1990, ומעניקה שירותי העתקות, צילומי צבע, שירותי פלוטר והפקת הדמיות ותצ"אות בכל גודל נדרש. לחברה ארבעה סניפים בצפון הארץ ובתל אביב, צוות של כחמישים עובדים ועל לקוחותיה נמנים עיריות, אדריכלים, מהנדסים ועוד. בשנת 2015 מותגה החברה מחדש ושינתה את שמה  מ: "העתקות חיפה" ל:"העתקות ישראל", מיתוג המבטא את גודלה ומעמדה ואת שאיפתה לפתיחת סניפים חדשים והתרחבות לפריסה ארצית מלאה. העתקות ישראל חרטה על דגלה להוביל את תרבות מכוני ההעתקות בישראל, והיא מקפידה להצטייד בטכנולוגיה המתקדמת והאיכותית ביותר. על מנת לעמוד בעומסי עבודה, פרויקטים גדולים חולקו בין כל הסניפים העבודה במכוני העתקות מאופיינת בעומסים משמעותיים. העתקות ישראל, המעניקה שירותים ללקוחות גדולים ותובעניים בעיקר מתחום הנדל"ן, מחויבת לעמידה בלוחות זמנים קפדניים ואיכות הדפסה מקסימלית, כחלק משגרת היום יום. על מנת לעמוד בדרישות, הוטמעו בחברה מערכות פלוטר ומדפסות פורמט רחב בשחור לבן, ועבודות גדולות שהתקבלו חולקו בין כל סניפי החברה על מנת לעמוד בזמני הגשה נדרשים. המטרה: מערכת מתקדמת שתיתן פתרון לכל צורכי החברה ותקצר את זמני העבודה "חיכינו לטכנולוגיה חדשנית שתיתן פתרון כולל לצרכים שלנו" מספרת שרון שבעוני, מנהלת החברה, "אבל בשוק היו מערכות מהירות להדפסה רק בשחור לבן ". "כשמפעיל סיפרו לנו על 8000 HP PageWide המשלבת את כל הפונקציות הנדרשות לנו ביחידה אחת, על איכות התוצרים ומהירות ההדפסה, ידענו שלא נתפשר על פחות מהטוב ביותר"  אומרת שרון.

"בעולם שלנו, שירות זה שם המשחק, ומערכת מתקדמת שמקצרת את זמני העבודה בצורה כל כך משמעותית, עוזרת לנו להעניק שירות יוצא דופן ללקוחותינו ולהשיג יתרון יחסי אל מול המתחרים" הקשר בין העתקות ישראל ומפעיל והבחירה ב HP PageWide מפעיל ליוותה את העתקות ישראל מיום הקמתה בשנות ה 90, ועל אף שבעשור האחרון הוטמעו בהעתקות ישראל מוצרים מתחרים, נשמר הקשר לאורך כל הדרך. כאשר 8000 PageWideHP יצאה לשוק, הביעה העתקות ישראל עניין רב במדפסת שמספקת ביצועים איכותיים ומהירות חסרת תקדים בהדפסות צבע, ונציגיה נשלחו לחו"ל על מנת ללמוד כיצד היא פועלת. "הניסיון וההיכרות האישית רבת השנים עם מפעיל הכריעו את הכף ובחרנו במפעיל. זכרנו למפעיל חסד נעורים ושמרנו איתם על קשר אישי" מספרת שרון. "התהליך עם מפעיל היה מקצועי ונעים.  הצוות של מפעיל מקצועי מאד ומכיר את המערכת לפרטי פרטים. הם הדריכו אותנו מצוין, ידעו לענות לכל שאלה, הגיבו מהר ונתנו שירות אדיב ונעים".

"בתחילת התהליך התענינו בדגם 5000 HP PageWide אך השתכנענו בהמשך לבחור ב 8000 HP PageWide עם זמני ההדפסה המהירים יותר. מפעיל נתנו לנו את המערכת לחודש ניסיון כדי שנהיה משוכנעים שהיא מתאימה לצרכינו, ואנחנו שמחים בהחלטה זו". "המערכת שמה אותנו לפני כולם" באוגוסט 2016 הוטמעה מערכת 8000 HP PageWide בסניף בתל אביב: "אנחנו כבר מרגישים בשינוי הדרמטי" מספרת שרון. "המערכת מובילה כמעט לאוטומציה מלאה של התהליך. זמני ההדפסה התקצרו דרמטית, שעות העבודה הצטמצמו בצורה ניכרת, ואנחנו נהנים מסורק איכותי והדפסה מושלמת. במקום שעבודת צבע גדולה תבוצע בפלוטרים בכל הסניפים במשך יום שלם – העבודה מתבצעת בסניף אחד במהלך שעתיים. מדובר בחיסכון עצום בעלויות" מפרטת מנהלת החברה. "הסורק של חברת קונטקס שרכשנו ממפעיל התגלה כאיכותי מאד ומהווה שדרוג דרמטי עבורינו", היא מוסיפה. מנהל סניף תל אביב מספר על הדברים מנקודת מבטו: "פשוט תענוג לראות איך המערכת הזו עובדת. זו ליגה אחרת לגמרי. המדפסת הזו ממקמת אותנו צעד אחד לפני כולם" "יש לנו בטחון מלא במפעיל ובקרוב נרכוש מערכת נוספת" מסכמת שרון שבעוני, מנהלת העתקות ישראל:  "אנחנו שואפים תמיד להיות צעד אחד לפני כולם, ולכן לא היה לנו צל של ספק שנבחר בטוב ביותר. 8000 HP PageWide החזירה את מפעיל להעתקות ישראל כספק אסטרטגי. יש לנו בטחון מלא במפעיל ואנחנו שמחים לחזור לעבוד עם מפעיל באינטנסיביות. בעקבות הצלחת הטמעת המערכת, אנו נמצאים בתהליך רכישת  מערכת נוספת לסניף  הראשי בנשר, על מנת שנוכל לשרת את לקוחותינו בצפון" .