אולפני gentle giant מחיים את דמויות דיסני במהירות בעזרת מדפסת XiP Desktop 3D

באמצעות הדפסה מהירה של XiP, צוות gentle giant פיתח במהירות עיצובים וקיבל את אישור דיסני בתוך 48 שעות.

 

האולפנים עם 30 שנות ניסיון בתעשיות הבידור והטכנולוגיה, מספקים רכישת נתונים, פיתוח מוצרים ושירותים דיגיטליים ללקוחות ברחבי העולם. שירותיהם כוללים מגוון שירותי אבי טיפוס דיגיטליים ומסורתיים פיתוח וייצור.

לקוחותיהם כוללים אולפני סרטים גדולים, חברות צעצועים ואספנות, אמנים, מחלקות אפקטים חזותיים, מוזיאונים, חברות עיצוב תעשייתי ומשרדי אדריכליות.

בשיתוף פעולה עם צוות השיווק של אולפני וולט דיסני, אולפני Gentle Giant התמודדו עם האתגר של קידום הסרט הקרוב של דיסני, "אלמנטלי ". עם המטרה העיקרית ליצור התרגשות בקרב ציבור הצופים, עלה הרעיון לפתח גרסאות בגודל מלא של דמויות הסרט לצילום במיקומים שונים ברחבי העולם.

כדי להפוך חזון זה למציאות, אולפני gentle giant היו צריכים מדפסת תלת מימד שתהיה מהירה ומדויקת כדי להשלים את העבודה בזמן לקראת הקרנת הבכורה של הסרט.

זה היה אתגר מיוחד מכיוון שתקציבי השיווק לא אושרו עד שהלוח הזמנים כבר היה צפוף וקרוב למועד שחרור הסרט.

אולפני gantle giant לקחו את המומחיות שלהם לגבהים חדשים בזכות מדפסת התלת מימד השולחנית המהירה במיוחד XiP, בעזרתה הם הצליחו לייצר דגמי דמויות מדהימות עבור קידום הסרט אלמנטלי של דיסני בלוח זמנים צפוף ביותר.

האתגר

עמידה בלוחות זמנים קשוחים של דיסני ומסירת מודלים איכותיים

אולפני Gentle Giant נזקקו למדפסת תלת מימד שתוכל לייצר אבי-טיפוס איכותיים בצורת דמויות בגודל מלא במהירות משתי סיבות עיקריות.

הם היו צריכים לקבל אור ירוק על הייצור של הגרסאות בגודל מלא עבור צוות האולפנים של Pixar והם גם היו צריכים לעמוד בלוחות זמנים קשוחים בגלל אפקטי צביעה ותאורה מאתגרים.

המדלים היו צריכים לקבל אישור תוך ימים ספורים כדי לעמוד בלוחות הזמנים של ייצור הדמויות בגודל מלא שילכו להיות מוצגים באירועי הבכורה העיקריים של הסרט ברחבי העולם.

b2

"עם הלו"ז הקשוח ביותר ותהליך הייצור המאתגר לא היינו מסוגלים לעמוד במועדי הייצור שלנו עם כל תהליך אחר כיוון שהמודלים כללו אפקטי צביעה ותאורה מאתגרים ביותר. XiP אפשר לנו להעביר שינויים לצורה פיזית מהר יותר מאשר הדפסה בטכנולוגיות אחרות."

לקוח

אולפני Gentle Giant עבור דיסני פיקסר

תעשייה

בידור

מוצרים

מדפסת: XiP Desktop 3D

חומר: xMODEL17-Clear

יישום

ייצור דגמי דמויות בגודל מלא

יתרונות

  • מהירות הדפסה: XiP סיפק יכולות הדפסה מהירות, מה שאיפשר לאולפני gantle giant לעמוד בלוחות זמנים קשוחים ולהשיג אישורים במהירות.
  • איכות חלקים: אבי-טיפוס איכותיים הודפסו עם חומר xMODEL17 ואפשרו לאומנים ללכוד פרטים עדינים ולהחיות את הדמויות בצורה יסודיות.
  • גימור פני שטח: גימור שקוף וחלק שנדרש לעבודת הצביעה המורכבת.
לחץ על התמונה לעבור לעמוד המוצר

הפתרון

נעשה שימוש במדפסת שולחנית XiP Desktop של Nexa3D כדי להפיק במהירות אבות-טיפוס איכותיים

אולפני gantle giant בחרו להשתמש במדפסת שולחנית XiP  של Nexa3D בזכות מהירות ההדפסה המובילה בתעשייה ויכולות הביצועים הגבוהים שלה.

הצוות השתמש בחומר xMODEL17-Clear, חומר מודל קשיח ועמיד עם בהירות אופטית משופרת. הוא מושלם לייצור אבות-טיפוס הדורשים פרטים עדינים וגימור שקוף וחלק באיכות גבוהה.

בהירות החלקים הייתה בעלת חשיבות עליונה בפרויקט זה מכיוון שהחלקים היו צריכים להיצבע כדי ליצור אשליה של אש ומים, כמו שתי הדמויות הראשיות בסרט.

הצוות באולפני gantle giant עבד עם דיסני כדי ליצור יותר מחמישה דמויות בעיצובים שונים בתוך ימים ספורים.

בזכות מהירות ההדפסה הגבוהה ואיכות החלקים של XiP, הצוותים הצליחו להגיע לעיצוב הסופי בפרק זמן קצר מאוד.

תועלת

עיצובים סופיים נמסרו לצוות דיסני בתוך יומיים בלבד

בעזרת ההדפסה המהירה של XiP, הצוות יכל לבצע שינויים על עיצובים שונים במהירות, ולבסוף להשיג את אישור פיקסאר על העיצוב הסופי בפחות מיומיים.

החלקים בגודל מלא שימשו באירועי השקה לסרט ברחבי ארצות הברית וגם בתערוכות פופ אפ לקידום מכירות  בברוקפילד פלייס במנהטן תחתית.

תערוכת הפופ אפ של דיסני שקיבלה את הכינוי "החוויה היסודית", משחזרת את המטרופולין שבמרכז הסרט, אשר מתאר עולם שבו היסודות השונים חיים ביחד- אש, מים, אדמה ואוויר – שם לומדים אם הם יכולים לחיות יחד למרות השוני.

מדפסת שולחנית XiP Desktop
מעוניינים לקבל פרטים נוספים על המדפסת ולבוא לראות אותה בפעולה?

השאירו פרטים עכשיו ונחזור אליכם בהקדם